Zpět na reference

Venkovní sauna TAO v prostředí rodinné zahrady

Venkovní sauna TAO v prostředí rodinné zahrady

V nabídce českého výrobce saun TAO nechybí ani oblíbené saunové domky. Domek s venkovní saunou je ideálním doplňkem privátních zahrad. V dnešní referenci vám představíme venkovní saunu TAO, kterou jsme v letošním roce realizovali pro rodinnou zahradu soukromého klienta.

Saunový domek se skládá z předsíně s posezením a samotné sauny. Dvě stěny jsou prosklené, a to jak stěny předsíňky, tak stěna saunové kabiny, odkud si majitel během saunování může užít výhled do vlastní zahrady. Do prostoru domku jsme realizovali saunu v modelu TRUST. Sauna o rozměrech 250 x 220 x 216 na první pohled zaujme kombinací dřeva a horizontálním obkladem.

Pro stěny i strop bylo použito dřevo Thermo Abachi, které charakterizují výborné termoizolační vlastnosti. Tmavá barva dřeva navíc skvěle kontrastuje s opěrkami a lavicemi, které jsou vyrobeny z měkkého světlého dřeva Abachi. Lavice jsou v sauně uspořádány do L a doplněné nástupní stoličkou v modelu TRUST. V sauně také nalezneme podhlavníky, vědro s naběračkou a další doplňky z řady TAO TRUST.

O teplo v sauně se starají saunová kamna MYTHOS s volně sypanými kameny a elegantním dřevěným madlem vyrobeným rovněž ze světlého dřeva. Kamna a další saunové doplňky jsou důkazem toho, jaký důraz klade TAO na design svých produktů a celkový vzhled sauny, ve které každý detail zapadá do jednotného konceptu. Přejete si i vy designovou saunu pro svou zahradu či interiér? Kontaktujte nás nebo navštivte jeden z našich showroomů a přesvědčte se o kvalitě saun TAO na vlastní oči.