O nás

Naše společnost se specializuje na realizaci exkluzivních privátních i komerčních wellness a na prodej designových bazénů, saun a vířivek. Spolupracujeme s partnery, kteří představuji špičku ve svém oboru. Na trhu působíme od roku 1997 a od té doby jsme realizovali již více jak 2300 projektů.

Naším cílem je individuální přístup k zákazníkům. Zajistíme veškerý servis v průběhu realizace i po jejím dokončení a specializujeme se také na realizace dle jedinečných přání a požadavků klientů.

Jsme tu pro vás a vaši relaxaci

Společnost AQUAMARINE SPA se specializuje na prodej exkluzivních wellness produktů a realizaci luxusních projektů na míru. Již od roku 1997 se staráme o vaše sny a váš komfort. Zaměřujeme se na privátní i komerční klienty, od rychlé a snadné instalace vířivky až po projektování těch nejluxusnějších wellness v České a Slovenské republice. U všech projektů klademe důraz na vysokou kvalitu provedení a moderní design, který učiní z běžného wellness jedinečný prvek každého interiéru i exteriéru. Pomůžeme vám obohatit váš život a čas o perfektní relaxaci ve vám příjemném prostředí.

Individuální přístup a flexibilita

Naší prioritou je vaše maximální spokojenost. Realizujeme projekty zákazníkům na míru s cílem naplnit každé přání a subjektivní představu o ideálním wellness. Proto našim klientům poskytujeme v průběhu celého procesu individuální podporu a zajišťujeme kompletní servis týkající se realizace. Od začátku až do konce vám bude k dispozici zástupce naší společnosti, na kterého se budete moci kdykoliv obracet s vašimi dotazy.

Ovšem předáním hotové realizace naše péče o vaše produkty nekončí. Také po dokončení realizace poskytujeme pravidelnou údržbu, servis a případné poradenství ohledně našich produktů, které vám zajistí dlouhá léta spokojeného užívání vašeho wellness. Celou řadu náhradních dílů a další wellness příslušenství naleznete na našem e-shopu.

E-shop

Kvalita a certifikace

Náš cíl je precizní zpracování a bezchybná funkčnost našich produktů. Klademe proto veliký důraz na moderní technologie, kvalitu použitých materiálů, výroby a montáže. Spolupracujeme jen s výrobci a dodavateli kvalitních wellness produktů, kteří splňují nejvyšší kritéria a jsou jedničkami v oblasti wellness na evropském i světovém trhu.

Díky moderním postupům, odpovědnému přístupu a kvalitním výrobkům získala společnost AQUAMARINE SPA mezinárodní certifikát kvality ISO 9001. Tato mezinárodně uznávaná norma je důkazem systematických a efektivních řídících procesů zlepšujících činnost celé společnosti pro kvalitnější uspokojování požadavků a očekávání zákazníků.

Více informací

Historie společnosti

Roku 1997 byla společnost AQUAMARINE SPA založena se showroomem na Plzeňské ulici v Praze. Na počátku jsme se soustředili jen na špičkové masážní vířivky, dnes už vám můžeme nabídnout takřka všechny požitky, které svět wellness nabízí: nerezové bazény, laminátové bazény, betonové bazény, sauny, parní kabiny, nerezové vířivky na míru, wellness doplňky a mnohé další.

Během více než dvou desetiletí jsme navázali spolupráci s řadou partnerů. Mezi jinými s výrobcem luxusních nerezových bazénů a vířivek, českou společností IMAGINOX. V roce 2011 jsme expandovali také na Slovensko a otevřeli náš showroom v Bratislavě. Od roku 2018 nás najdete nejen na Praze 2, ale také můžete navštívit náš showroom ve Vrchotových Janovicích s venkovní i vnitřní expozicí a vyzkoušet si námi nabízené produkty na vlastní kůži.

Vedení společnosti

Jiří Kachlík

Jiří Kachlík
CEO

Martina Kollárová

Ing. Martina Kollárová
Finanční ředitelka

Anna Marková

Ing. Anna Marková, MBA
Business Development

Michal Chotaš

Michal Chotaš
Technický ředitel

Obchodní a marketingové oddělení

Jan Douša

Jan Douša
Obchodní zástupce

Lukáš Kohoutek

Lukáš Kohoutek
Obchodní zástupce

Daniel Horvát

Daniel Horvát
Obchodní zástupce

Veronika Maroušková

Veronika Maroušková
Obchodní zástupce

Jaroslav Greguš

Jaroslav Greguš
Obchod developeři & architekti

Bc. Natálie Janotová

Bc. Natálie Janotová
Online Marketing

Zuzana Tvrdíková

Zuzana Tvrdíková
Fotografka & Offline Marketing

Mgr. Zuzana Donátková

Mgr. Zuzana Donátková
Graphic Designer & Copywriter

Ostatní kontakty

Jakub Zoul

Jakub Zoul
Vedoucí servisu

Miroslav Skřepský

Miroslav Skřepský
Projektový manažer

Ing. Jana Cimrmanová

Ing. Jana Cimrmanová
Administrativa

Nela Duchoslavová

Nela Duchoslavová
Nákup

wibre

WIBRE
Webová stránka

Společnost Wibre se zaměřuje na výrobu bazénového a dekorativního osvětlení. Byla založena v roce 1919 a v průběhu let se stala světovým lídrem ve svém oboru. Světla Wibre jsou využívána i v těch nejluxusnějších privátních i komerčních projektech po celém světe.

rollosollar

ROLLO SOLAR
Webová stránka

Rollo Solar je předním evropským výrobcem prémiových automatických bazénových zakrytí na míru. Společnost byla založena v roce 1983 v Německu a k výrobě svých produktů používá výhradně německé materiály a komponenty.

T&A

T&A
Webová stránka

Společnost T&A je jedním z hlavních výrobců automatického zakrytí bazénů v Evropě. Zaměřuje se na vysoce kvalitní výrobky na míru s použitím pouze těch nejlepších materiálů. Ročně vyrobí až 2500 kusů bazénového zakrytí.

UWE JETSTREAM

UWE JETSTREAM
Webová stránka

Firma Uwe JetStream je výrobcem bazénových doplňků jako jsou protiproudy, bazénové trysky, podvodní světla a mnoho dalšího. Cílem společnosti je nabízet vysokou kvalitu všech produktů a současně neustále vyvíjet nové inovativní technologie.

schmalenberger

SCHMALENBERGER
Webová stránka

Společnost Schmalenberger vyvíjí od roku 1954 moderní kvalitní čerpadla - od standardních čerpadel až po elektronicky monitorované čerpací systémy. Dnes se tato rodinná firma stala jedním z předních dodavatelů odstředivých čerpadel v Evropě.

OSPA

OSPA
Webová stránka

Již více než 50 let je společnost OSPA lídrem v oboru bazénové technologie a to nejen v Německu, ale i po celém světě. Zaměřuje se zejména na kvalitu vody v bazénu a konstantní inovativní rozvoj a vylepšování technologických řešení.

behncke

BEHNCKE
Webová stránka

Německá společnost BEHNCKE GmbH byla založena již v roce 1949 a v průběhu let se stala předním evropským dodavatelem bazénových technologií. Zabývá se především vývojem filtrů, výměníků tepla a designových nerezových armatur.

italinox

ITALINOX
Webová stránka

Firma Italinox – přední dodavatel vysoce kvalitní nerezové oceli – byla založena roku 1992. Zaměřuje se zejména na výrobu plechů, trubek, tyčí, ale i ostatních nerezových příslušenství. Ročně prodá více jak 25 000 tun nerezových produktů.

depatech

DEPA
Webová stránka

Společnost DEPA vznikla v roce 1972 a od počátku se zabývá výrobou technického vybavení pro bazény. Zaměřuje se zejména na kvalitní plastové přelivné mřížky, protiskluzové přenosné podlahy či plážové chodníky.

aqatybsa

AQA TYBSA
Webová stránka

Společnost AQA TYBSA byla založena v roce 1985 a je lídrem v oblasti moderních designových bazénových doplňků z nerezové oceli. Produkty jsou určené nejen do privátních projektů ale také pro veřejné bazény, komerční wellness lázně či sportovní zařízení.

Servis produktů AQUAMARINE SPA

Okamžikem zprovoznění vaší masážní vířivky, sauny či bazénu naše péče o vaše pohodlí nekončí. Dbáme na vysokou kvalitu našich produktů, jejich bezporuchovost a minimální nutnost údržby, nicméně i přesto je zapotřebí občas vyměnit vodu v bazénu či vyčistit interiér sauny. Nabízíme vám veškerou údržbu, čištění a servis, a to ve vámi vybraném čase.

Přestože náš servisní tým má zázemí i sklady v sídle společnosti ve Vrchotových Janovicích, servis zajišťujeme po celé České republice. V případě, že není dohodnuto jinak, doprava je účtována z Vrchotových Janovic.

Přejete-li si objednat servis vašeho wellness, vyplňte náš krátký objednávkový formulář, na základě kterého vás budeme kontaktovat.

Objednat servis

Kontaktovat nás také můžete na e-mailu:
servis@aquamarinespa.cz

Nebo na telefonních číslech:
+420 272 654 944 a +420 602 620 832

Certifikace

Certifikát kvality ISO 9001 je důkazem i zárukou serióznosti společnosti Aquamarine Spa. Stojí za ním odpovědný a profesionální přístup ke klientům, moderní technologické postupy a v neposlední řadě kvalita a design prodávaných produktů. Tato mezinárodně uznávaná norma vypovídá o efektivním managementu společnosti, jehož cílem je zkvalitňování služeb a přístupu k zákazníkovi.

  • ČSN EN ISO 9001 – Systém managementu kvality

Doprava a instalace

Na celý proces obchodu a zodpovědnost přístupu k zakázkám i klientům je přísně dohlíženo nejen auditory z mezinárodně uznávané společnosti TUV SUD, ale také interně naším manažerem kvality a expedice. Záleží nám na efektivním průběhu celé realizace a precizní instalaci produktů. Tu proto zajišťuje náš vlastní tým profesionálně vyškolených techniků, kteří se rovněž starají o servis našich produktů v letech po dokončení projektu.