Zpět na reference

Prosklená privátní sauna TAO s prémiovým vybavením řady CONTI

Prosklená privátní sauna TAO s prémiovým vybavením řady CONTI

Tato privátní sauna TAO CONTI se nachází v rodinném domě v Trutnově. Sauna byla realizována v prostoru s velkým rohovým oknem a sama disponuje prosklenou vstupní částí. Díky tomu vyniká prémiová výbava řady CONTI a sauna působí vzdušným a prosvětleným dojmem.

Modelová řada CONTI představuje prémiovou řadu saun TAO s propracovaným designovým zpracováním, a to od podoby lavic a nástupní stoličky po vzhled saunového příslušenství. V tomto případě klient zvolil saunové doplňky v černém provedení. Patří k nim teploměr, černé přesýpací hodiny s bílým pískem a designové saunové vědro CONTI.

Saunová kabina CONTI s rozměry 2,3 x 2,05 x 2,26 m byla přizpůsobena na míru prostoru. Pro obklad stěn byl použit drásaný thermo smrk a lavice ve dvou úrovních byly vyrobeny z měkkého dřeva abachi. Horní lavici doplňují zádové opěrky a je zakončený stylovým plným bokem směrem k prosklení. Také samostatně stojící saunová kamna MYTHOS s olivínovými kameny jsou díky svému designu skvělou volbou pro prosklené kabiny.

Osvětlení saunové kabiny TAO

Přestože je sauna z velké části prosklená, venkovní okna se dají zakrýt roletami pro více soukromí. Atmosféru během saunování poté podtrhává podsvícení lavicových opěrek a nástěnné světlo s teplým tónem, které zvýrazňuje texturu obkladového dřeva. Přáli byste si také do svého domácího wellness prémiovou saunu TAO? Napište nám, rádi vám zrealizujeme saunovou kabinu na míru vašim představám.