Zpět na reference

Se saunou TAO v hvězdném nebi

Se saunou TAO v hvězdném nebi

Tato sauna od našeho nového dodavatele české firmy TAO je součástí privátní relaxační zóny v rodinné vile v Ústí nad Orlicí. Prostor vyhrazený zdravému odpočinku vyniká působivou atmosférou, za kterou vděčí svému osvětlení, včetně hvězdného nebe. Podívejte se s námi, jak může vypadat malé rodinné wellness.

Sauna TAO v modelu TRUST je ústředním bodem celého prostoru, kterému tón i atmosféru udává osvětlení akvária a hvězdné nebe umístěné atypicky na stropě místnosti, nikoli sauny. Ty společně s mramorovým obkladem vytvářejí čistý minimalistický prostor, kontrastující s dřevěným materiálem vyhřáté sauny. O teplo v ní se starají podlavicová kamna INVISIO MIDI. Bokem sauny se nachází nerezová sprcha, která majitelům slouží k ochlazení po pobytu v sauně.

Sauny české společnosti TAO se vyznačují důrazem na precizní řemeslnou práci a věnují pozornost detailu. Tato sauna je velká 1,8 x 2,46 x 1,6 m. Vnitřní obklad tvoří panely dřeva Hemlock, vnější tzv. Aquapanel ve vzhledu mramoru, který saunu propojuje s obkladem stěn v místnosti. Dveře jsou plně prosklené v čiré variantě se zaoblenými madly TAO ve dřevě a nerezové oceli. Saunové lavice klient zvolil ze dřeva Abachi. Celkový vzhled sauny pozvedají designové doplňky značky TAO.

Ke každému modelu sauny TAO je možné vybrat si set doplňků TAO uzpůsobených jeho designu. K sauně TRUST si klient vybral designové černé vědro s naběračkou, dva podhlavníky, teploměr a přesýpací hodiny ve světlém provedení. K tomu set saunového textilu TAO pro pár. Přáli byste si i vy mít doma malé soukromé wellness? Kontaktujte nás a my vám jej realizujeme na míru vašim potřebám.