Zpět na reference

Krásná finská sauna TAO Trust

Krásná finská sauna TAO Trust

Finská sauna TAO Trust je prémiovou saunou s moderním designem, nejvyšší kvalitou a orientací na detail. Klient z Prahy pro svůj projekt poptal interiérovou saunu sendvičového typu s prosklenými dveřmi z bezpečnostního skla. Sauna je samonosná, tepelně izolovaná vnitřní vatou a s vnitřním obložením z panelů Hemlock.

Lavice jsou umístěné ve dvou výškových úrovních uspořádané do písmene L, a to směrem k prosklení zakončené plnými boky. Lavice jsou zesílené s lamelami z měkkého dřeva Abachi. Šířka lavice v horní úrovni je 70 cm a ve spodní úrovni 60/50 cm.

Dále si klient objednal nástupní stoličku a 2 kusy podhlavníku. Sauna je vybavena podlavicovým elektrickým vytápěním, zádovými opěrkami Trust a osvětlením, které krásně dokresluje atmosféru. Jedná se o ambientní nasvícení výdechu kamen spolu s nepřímým podsvícením zádových opěrek LED páskem bílé barvy, které svítí směrem dolů nebo nahoru.

Konstrukce finské sauny je ze sendvičových panelů. Z vnější strany je sauna obložená voděodolnou deskou s tloušťkou 8 mm. Desky jsou odolné vlhku a vzájemně spojeny pomocí pero-drážkového systému.

Jde o vysoce kvalitní přírodní tepelnou izolaci se silnou parotěsnou fólií. Podstavný rám je v tmavošedé barvě. Strop finské sauny je plochý a tepelně izolovaný. Čelní stěna je částečně prosklená a 40 cm široká. Levá boční stěna je celoskleněná. Vstupní dveře disponují svislým designovým madlem Trust C.

finska_sauna_praha

A co doplňky? Set Trust obsahuje přesýpací hodiny, teploměr, vědro s naběračkou na polévání kamenů a aroma sadu TAO. Máte zájem o podobnou nebo dokonce stejnou saunu? Ozvěte se nám.