Zpět na reference

Interiérový nerezový bazén IMAGINOX do rodinného domu

Interiérový nerezový bazén IMAGINOX do rodinného domu

Představujeme luxusní nerezový bazén IMAGINOX, který jsme realizovali pro rodinný dům v okrese Jindřichův Hradec. Jedná se o přelivový bazén, který je přelivný po celé délce obvodu a umístěný uvnitř rodinného domu. Klient si nechal vybavit mimo jiné i automatické laminátové zakrytí, vykonzolované schody nebo chrliče.

Nerezový bazén je více než 9 metrů dlouhý a přes 3,3 metru široký. S hloubkou 1,35 metru umožňuje pohodlné plavání dospělým a možnost využití i pro děti. Zejména v případě, že je bazén vybavený dvoutryskovým protiproudem.

Bazény dokážeme buďto vyrobit a dovést přímo na místo, kde je instalován, anebo jej svařujeme až na místě u klienta. A to byl případ i této realizace.

Bezpečnost pohybu a vstupu do nerezového bazénu zajišťuje kruhové protiskluzové nopování na schodech a dně. Schodiště klient zvolil vykonzolované do 4. stupňů. Dominantou tohoto nerezového bazénu je chrlič typu Cobra.

Bazénové zastřešení má mnoho výhod i v interiérovém provedení. Klient si pro svůj bazén vybral automatické lamelové zakrytí z kvalitního lisovaného PVC šedé barvy. Zakrytí je umístěno ve dně bazénu. Velkou výhodou zakrytí v interiéru je primárně výrazně nižší vypařování vody. Klient tedy ušetří za vyhřívání bazénu!

nerezovy bazen jindrichohradecky_2

Automatická roleta je vkusná a hezky se hodí do moderního interiéru doplněného o zeleň a odpočinkovou zónu. Tento typ zakrytí bazénu je mezi našimi zákazníky nejoblíbenější. Výhodou této rolety je i snadná instalace a prostorová nenáročnost. Prohlédněte si naši nabídku nerezových bazénů IMAGINOX.