Aquamarine Spa

NEVÍTE SI RADY S PLÁNOVANÍM WELLNESS? NEBOJTE SE NA NÁS OBRÁTIT!

zpět na výpis článků
Jsme ti praví pro vás a vaše budoucí wellness. Během plánování a realizace zakázek je pro nás odborné poradenství samozřejmostí. Ať už se jedná o privátní či veřejný projekt, saunu či bazén, vaše vize a přání o ideálním wellness vám pomůžeme do detailu naplánovat.

Obrátit se na nás samozřejmě můžete i v případě, kdy pouze uvažujete o realizaci wellness a nevíte si rady, jaké řešení z široké škály možností je pro vás nejlepší. Velkou výhodou je možnost ozkoušet si produkty a osahat materiály na vlastní kůži osobně při návštěvě našeho showroomu. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru a kvalitě našich produktů jsme ti praví nejen pro soukromé klienty, ale rovněž ve veřejném prostoru jsme si získali reputaci odborníků na záležitosti wellness. Nyní nás oslovili ze slovenského webu Daibau, abychom přispěli do odborného článku jejich pravidelné rubriky.

Daibau je slovenskou stránkou sdružující zhotovitele a poskytovatele služeb na jednom místě, šetří tak uživateli čas a stres s realizacemi stavebních prací. Článek s naším příspěvkem rozebírá druhy saun, jak by měl vypadat jejich interiér či které materiály jsou vhodné pro jejich výstavbu a které naopak nikoli. Největším přínosem sauny je samozřejmě pozitivní vliv na naše zdraví, který si ve své privátní sauně můžeme dopřát kdykoli. Existuje celá řada možností jak a kde realizovat vytouženou saunu. Ať už toužíte po sauně v interiéru nebo venkovním wellness, klasické finské či kombinované sauně, anebo preferujete parní kabiny, vždy je tu velký výběr materiálů a realizačních možností, díky kterým si můžete užívat zasloužený odpočinek v sauně splňující všechny Vaše představy. Více se můžete dočíst v naší pravidelné rubrice věnující se výstavbě sauny a vhodným materiálům pro ni.

Uvažujete o realizaci sauny či celého wellness? Napište nám, nebo nás přijďte navštívit na některý z našich showroomů.
Zavolat Navigovat Poslat si info na mail