Microsalt - novinka pro vaše zdraví od Klafs

Microsalt - solná inhalace při saunování

zpět na výpis článků
Patentovaná technologie Microsalt je nyní konečně dostupná i pro privátní provozy!

Znásobte pozitivní účinky sauny díky novému Microsalt SaltProX: Inhalace soli má prokazatelné zdraví prospěšné účinky, které se za působení vysoké teploty při saunování ještě zvyšují.

Stejně jako mořský vzduch i Microsalt je ideální pro osoby s respiračními onemocněními. Vhodný je však i pro ty, kteří často trpí nachlazením, poruchami spánku, astmatem nebo kožními chorobami. Navíc při pravidelném a dlouhodobém používání podporuje obranyschopnost imunitního systému.

Přístroj je určen speciálně pro privátní provozy – jak do klasické sauny, tak do infrasauny. Za těchto podmínek dokáže technologie Microsalt SaltProX snížit vlhkost vzduchu pod 40 % tak, aby v sauně vznikl suchý vzduch s rovnoměrně rozprostřenou vysokou koncentrací soli. Použití je zcela jednoduché. Saunu stačí nahřát na 30 až 50 °C a následně do ní umístit zapnutý Microsalt s novou náplní soli. Už po 10 minutách je sauna připravená k použití – zjistíte změnou barvy světla, z oranžové na modrou.

Pro zvýšení komfortu při užívání, byly pro Microsalt SaltProX speciálně vyvinuty malé náplně s vysoce kvalitní solí, které jsou dávkovány na maximální výdrž baterie přístroje – na 1 hodinu. V případě, že si budete přát Microsalt připevnit na stěnu sauny, nachází se v balení nerezový držák.

Pokud již saunu máte, nebo o její koupi teprve přemýšlíte, nový Microsalt SaltProX vás přesvědčí – svým komfortním a jednoduchým ovládáním, praktickou velikostí, snadnou údržbou a kompaktním elegantním designem. Zajímá vás víc informací? Poraďte se s našimi obchodními zástupci!
Zavolat Navigovat Poslat si info na mail