Zpátky na výpis novinek

Objevte výhody tepelného čerpadla od značky NEO!

Tepelné čerpadlo je dnes stále oblíbenějším způsobem ohřevu bazénové vody. Energii čerpá z okolního vzduchu a převádí ji na teplo, kterým ohřívá bazénovou vodu. Námi nabízená bazénová tepelná čerpadla jsou úsporným a ekologickým řešením pro každého, kdo si přeje prodloužit koupací sezónu třeba i na celý rok.

Objevte výhody tepelného čerpadla od značky NEO!

S tepelným čerpadlem značky NEO totiž zvládnete vytápět vnitřní i venkovní bazén také v zimním období. Čerpadlo NEO pracuje již při pouhých -10 ℃. Jeho největší předností je úspora energie a tím i finančních nákladů na vytápění. Optimálního výkonu dosahuje za přispění pouhých 10 % elektrické energie ze sítě. Ušetří vám tak až 90 % nákladů na vytápění.

Tepelné čerpadlo NEO disponuje patentovanou technologií InverPad, která představuje nejtišší a nejšetrnější invertorovou technologii v bazénovém průmyslu. Díky ní patří k nejtišším čerpadlům na trhu. Hladina hluku během jeho provozu nepřesahuje hlučnost běžného elektrického přístroje v domácnosti, nemusíte se tedy bát, že by vás čerpadlo rušilo.

Inteligentní technologie čerpadla NEO automaticky upravuje výkon čerpadla, aby jej uzpůsobila okolnímu prostředí a teplotě vody. Než se voda vyhřeje na požadovanou hodnotu, čerpadlo pracuje na vyšší výkon. Poté, co se přiblíží nastavené teplotě, rychlost čerpadla se sníží, čímž dochází k efektivnějšímu a tiššímu provozu.

Chladicí systém čerpadla NEO byl vyvinut tak, aby nabídl udržitelnější způsob provozu. Využívá jednosložkové chladivo R32, které je snadněji recyklovatelné a má vyšší tepelnou kapacitu, čímž snižuje spotřebu chladicí látky až o 30 %. Ve srovnání s čerpadly s běžně užívanými chladivy, tepelné čerpadlo NEO s chladivem R32 dosahuje až o 60 % vyššího výkonu, a zároveň má potenciál snižovat emise CO2 až o 78 %.

Předností produktů značky NEO je též minimalistický design, který i z bazénové technologie učiní příslušenství vhodné do každého interiéru. Oceníte též snadné nastavení čerpadla pomocí dotykového ovládacího panelu i možnost připojení k WIFI a kontrolu zařízení skrze mobilní aplikaci.

Proč si pořídit právě tepelné čerpadlo NEO:

●            Až 90 % úspora nákladů na vytápění
●            Pracuje při teplotě v rozmezí -10 až +43
●            Inteligentní optimalizace výkonu
●            Snadné ovládání možné také z mobilní aplikace
●            Dva nastavitelné režimy provozu
●            Přesné ovládání teploty a zobrazení teploty vody
●            Velmi tichý chod
●            Šetrný k přírodě
●            Moderní design