Zpátky na výpis novinek

Nováček v naší nabídce – značka NEO

Pod značkou NEO se ukrývají prémiové sklolaminátové bazény a posuvná bazénová zastřešení, které nyní naleznete v naší nabídce. Bazény i zastřešení NEO cílí na promyšlený design, moderní technologie a vysokou kvalitu použitých materiálů, které z nich činí perfektní volbu pro vaši zahradu.

Nováček v naší nabídce – značka NEO

Laminátové bazény NEO

Moderní rodinný bazén – to je bazén značky NEO. Nabízíme tři řady typizovaných modelů o různých rozměrech, z nichž si pro svou zahradu vybere opravdu každý. Pro jednotlivé modely je specifické originální řešení schodiště. Navíc máte možnost přizpůsobit si bazén svým představám, a to nejen řadou vodních doplňků a atrakcí z naší nabídky, ale také volbou osvětlení bazénu a barvy sklolaminátové skořepiny.

Předností bazénů NEO je barevná stálost povrchu, který je díky svému složení hladký a příjemný na dotek. Pevnost povrchového materiálu zajišťuje snadnou a bezproblémovou údržbu bazénu i odolnost vůči mechanickému poškození. Desetiletá záruka je důkazem důvěry, jež do produktů NEO můžete společně s námi vložit.

Vyberte si laminátový bazén podle svých představ a možností vašeho prostoru. Všechny nabízené typizované modely naleznete zde.

Bazénové zastřešení NEO

Chcete-li si prodloužit koupací sezónu, pořiďte si na svůj bazén zastřešení. Bazénové zakrytí je důležitou součástí bazénu, která šetří vaše náklady na ohřev a údržbu bazénové vody. Také ale chrání vaše děti a domácí mazlíčky před pádem do bazénu. Posuvné zastřešení si můžete zvolit kdykoli, nejen pro nově budovaný, ale také pro stávající bazén libovolného typu. Zastřešení funguje na principu velikostně snižujících se segmentů, které se při otevření seskládají na okraji bazénu.

Stejně jako u laminátových bazénů, také v případě bazénového zastřešení značka NEO přináší řadu možností – nabízí několik typizovaných modelů, které se liší velikostí a využitelností. U všech máte na výběr z několika barevných odstínů konstrukce. Rozhodujícím faktorem je však výška zastřešení, která určuje i možnosti jeho užívání. Nižší modely NEO jsou designovou alternativou k jiným typům bazénového zakrytí, zatímco vyšší klenuté modely již umožňují plavat pod zavřeným krytem. V nabídce však naleznete i model ARA, který představuje posuvné zakrytí dostatečně vysoké na to, aby zastřešilo bazén i jeho okolí s odpočinkovou zónou s nábytkem.

Ať už si přejete nízké zakrytí vodní hladiny, či bazén s vlastní zastřešenou terasou, u nás najdete to správné zastřešení pro váš bazén. Modely posuvného zastřešení NEO naleznete v našem katalogu bazénů.

Chcete se dozvědět více o značce NEO a prohlédnout si naše produkty? Objednejte si zdarma náš katalog bazénů k vám domů!