Zpět na reference

Vířivka Sundance Spas v rodinné zahradě

Vířivka Sundance Spas v rodinné zahradě

Laminátové vířivky kalifornského výrobce Sundance Spas patří dlouhodobě k nejkvalitnějším a nejoblíbenějším vířivým bazénům na trhu. Jsou vhodné pro privátní vnitřní i venkovní realizace, umístit si ji můžete do relaxační zóny ve vašem domě či na venkovní terasu na vaší zahradě. Stejně, jako majitel této volně stojící vířivky Cameo z prémiové řady 880 vířivek Sundance Spas.

Vířivka Cameo patří k větším modelům vířivých van Sundance Spas. Svou vnitřní dispozicí je uzpůsobena pro 5 osob, a to včetně masážního lehátka nebo speciálně sestaveného akupresurního sedadla se 14 hydromasážními tryskami. Celkově je vířivka vybavená 6 vzduchovými a 54 hydromasážními tryskami různého druhu. Klient zvolil barvu skořepiny Celestite, vnější obložení typu Mahagon a vířivku si nechal vybavit doplňkovým stereo systémem.

Vířivka je součástí privátního venkovního wellness vybaveného foliovým bazénem a saunovým domkem s finskou saunou a relaxační zónou. Hledáte i vy tu pravou vířivku pro váš dům nebo zahradu? Nebo byste si přáli vytvořit kompletní wellness zónu v soukromí vaší zahrady? Kontaktujte nás a my vám připravíme projekt na míru všem představám. Nebo si stáhněte náš katalog pro více inspirace.