Zpět na reference

Rodinný betonový bazén od Aquamarine Spa

Rodinný betonový bazén od Aquamarine Spa

Betonové bazény jsou stálicí a nepřestávají být oblíbenou volbou ani mezi našimi klienty. Betonový bazén je vždy realizován na míru a umožňuje libovolnou volbu obkladového materiálu. Může jím být dlažba, mozaika či folie, u které je výběr skutečně pestrý – od tradiční modré po originální vzory, které bazénu dodají osobitý vzhled. Dnešní reference je ukázkou tradičnějšího řešení rodinného bazénu.

Tato realizace je důkazem, že v jednoduchosti je krása. Skimmerový betonový bazén je velký 7 x 3 x 1,4 m a obkladem je folie v modrém odstínu. Bazén disponuje rovným rohovým schodištěm, nerezovým skimmerem a nerezovými vtokovými tryskami. Doplňkovou výbavu tvoří bílé LED osvětlením Astral a dvoutryskový protiproud UWE Bambo.

Péči o bazén majiteli usnadňuje posuvné zastřešení. Zastřešení jednak brání napadání nečistot na hladinu vody, ale také pomáhá udržovat její teplotu a majiteli tak prodlužuje koupací sezónu. Zakrytí bazénu je navíc dostatečně vysoké, aby se pod ním dalo plavat i ve dnech, kdy počasí koupání příliš nepřeje.

Posuvné zakrytí na betonovém bazénu od Aquamarine Spa

Bazénové zastřešení je vždy správnou volbou pro každý typ venkovního bazénu. O naší nabídce posuvného zakrytí si můžete přečíst zde. Nebo si zdarma objednejte náš katalog bazénů, který vás seznámí s možnostmi při výběru bazénu a bazénového zakrytí a provede vás krok za krokem jeho plánováním.