Zpět na reference

Designový rodinný bazén pro moderní exteriér

Designový rodinný bazén pro moderní exteriér

Nerezové bazény české firmy IMAGINOX jsou perfektní designovou volbou pro exteriér moderních novostaveb. Díky kvalitě materiálu, dlouhé životnosti a snadné údržbě jsou nejen vizuálně atraktivní, ale představují rovněž ideální rodinný bazén. Jako v případě tohoto skimmerového nerezového bazénu, který je součástí nádherné moderně projektované zahrady rodinného domu v Jihlavě.

Realizace tohoto domu je důkazem vášně, s jakou architekt přistupuje ke svému řemeslu. Moderní budově zdůrazňující podélné linie odpovídá také rozvržení zahrady a situování obdélníkového bazénu v ní. Nerezový bazén IMAGINOX ve skimmerovém provedení skvěle doplňuje minimalistické pojetí moderní architektury. V souladu s ním je také řešení vstupu v do bazénu, a sice jednoduchost vykonzolovaného schodiště při jeho pravém rohu.

Bazén je velký 8,2 x 2,5 metru a je opatřen LED osvětlením při horních hranách vany a protiproudem FLUVO C2 RONDO, umožňujícímu majitelům kondiční plavání. Vybavení bazénu doplňuje lamelové zakrytí s šachtou rolety usazenou ve stěně bazénového tělesa. Pokud Vás zaujalo designové zpracování této realizace a sdílíte s námi lásku k modernímu designu a architektuře, sledujte naše sociální sítě pro více inspirace.

Je designový bazén – nerezový, betonový či laminátový – tím, co schází vašemu modernímu interiéru nebo exteriéru? Kontaktujte nás a my vám připravíme projekt na míru.