Zpět na reference

Prémiové wellness v krkonošském resortu Aldrov

Prémiové wellness v krkonošském resortu Aldrov

V dnešním článku se společně podíváme do hotelového wellness nedávno otevřeného horského resortu Aldrov ve Vítkovicích v Krkonoších. Toto krásné wellness s odpočinkovou zónou s výhledem na krkonošská panoramata poskytne odpočinek turistům i lyžařům z přilehlého areálu. Námi realizovaná wellness zóna nabízí plavecký bazén a další nerezové wellness produkty IMAGINOX a prémiové designové sauny TAO.

Wellness zóna se nachází ve dvou patrech. V horním z nich nalezneme dvě velké komerční sauny TAO.  Prostornější z nich, finská sauna TAO TRUST o rozměrech 4,3 x 5,3 m je díky své velikosti vhodná i pro skupinové saunové rituály. Kabina je uspořádána jako kupé, tj. s protilehlými lavicemi ve třech úrovních. Lavice jsou vyrobeny z měkkého dřeva thermo abachi a mají působivé ambientní podsvícení. Pro obklad stěn a stropu byl vybrán kartáčovaný thermosmrk.

Obě saunové kabiny mají prosklené vstupní části a byly adaptovány na okna objektu. Druhá z nich, bio sauna TAO TRUST o rozměrech 4,3 x 2,5 m má lavice s podsvícením ve dvou výškových úrovních. Lavice i vnitřní obložení jsou vyrobeny z měkkého osikového dřeva. Bio sauna disponuje samostatně stojícími kamny s miskami pro bylinnou aromaterapii, kombinovanými s podlavicovým topným systémem a externím parogenerátorem.

Návštěvníci wellness si také mohou dopřát parní lázeň v prostorné designové parní kabině. Efektní kamenný obklad stěn i tmavé vyhřívané lavice jsou laděny v odstínech šedé stejně, jako kryt parogenerátoru. Kabina je velká 2,4 x 2 m a je vybavena bodovými reflektory, osvětlením výdechu páry a LED posvícením přední hrany lavic. Do zóny se saunami jsme realizovali také designový Kneippův chodník obdélníkového tvaru s barevným LED osvětlením.

V odlehlejší části horního parta se nachází Privat Spa – wellness zóny s vířivkami a saunovými kabinami, určené k soukromému pronajmutí. Dvě menší finské sauny s rozměry 2,4 x 2,1 m byly také přizpůsobeny prostoru. Mají prosklené vstupní části a byly adaptovány na okna rohových místností. Obklad tvoří cedrové dřevo kladené vertikálně. Lavice ve tvaru písmene L byly vyrobeny ze dřeva abachi.

V přízemí wellness naleznete nerezový plavecký bazén IMAGINOX s vířivkou CULUS. Bazén IMAGINOX s rozměry 12,1 x 5,9 m a hloubkou 1,35 m je přelivný ze třech stran, čtvrtá strana je napojena na stěnu místnosti s pískovcovým obkladem a vodopádem. Vstup do bazénu tvoří rovné schodiště o šířce jednoho metru, opatřené zábradlím z nerezové oceli vyrobeným na míru. Bazén je vybaven osmi Wibre LED RGB světly a automatickou roletou.

Vířivka IMAGINOX CULUS má vnitřní průměr 2,5 m a disponuje hydromasážními místy pro pět osob. Vedle hydromasáže je vybavena také trubkovou lavicí se vzduchovou masáží a dvěma kusy barevného LED osvětlení Wibre. Do hotelového wellness jsme dodali také ochlazovací vědro z exotického dřeva kambala, letovač Ziegra s nádobou z nerezové oceli a masážní lehátka. Komplexní realizace wellness projektů je naší specializací. Napište nám a nechte si od nás naplánovat a zrealizovat také váš projekt.

Nerezový bazén a vířivka wellness Aldrov