Zpět na reference

Prémiová privátní wellness zóna s plaveckým bazénem a saunou

Prémiová privátní wellness zóna s plaveckým bazénem a saunou

Soukromé wellness s 10metrovým plaveckým bazénem a prémiovou saunou TAO TRUST jsme realizovali do rodinného domu nedaleko Sokolova. Prosluněná plavecká hala s přelivovým nerezovým bazénem a proskleným výhledem do zahrady působí neopakovatelným dojmem. Posuďte sami.

Individuální nerezový bazén IMAGINOX má rozměry 10 x 6 metru a hloubku svažujícího se dna od 1,35 po 1,9 m. Výbava bazénu byla individuálně přizpůsobena klientovým přáním. Bazén disponuje masážní trubkovou lavicí, protiproudem FLUVO RONDO, bílým osvětlením LED WIBRE a lamelovým zakrytím. Vstup do bazénu zajišťuje vykonzolované schodiště. Bazén majiteli slouží také pro rychlé ochlazení během saunování.

Hřejivou atmosféru prostoru wellness dodává nejen přístup slunce, ale také bio sauna TAO TRUST. Rozměry saunové kabiny jsou 2,26 x 3,1 x 2,2 m. Vnitřní obklad stěn tvoří horizontálně kladené panely Wenge. Lavice, zádové opěrky, podhlavníky a nástupní lavička jsou vyrobeny z měkkého dřeva Abachi. O vytápění saunové kabiny se starají kamna Bio Mythos s výparníkem. Kabina je osvětlená pomocí teplého podsvícení zádových opěrek a spodní hrany lavic.

privatni wellness aquamarinespa

Bio sauna jako tato představuje kombinovanou saunu s volitelnými programy – od suché finské sauny s 90 °C po vlhkou lázeň s nižšími teplotami. Saunová kabina i nerezový bazén byly navrženy a vyrobeny na míru prostoru a klientovým představám, a to v úzké spolupráci s našimi výrobními společnostmi skupiny IMAGINOX. Získejte i vy možnost mít wellness zcela přizpůsobené svým plánům a přáním. Kontaktujte nás a my vaše přání a představy uvedeme ve skutečnost!