Zpět na reference

Nerezová vířivka IMAGINOX v moderním wellness Grandhotelu Hradec

Nerezová vířivka IMAGINOX v moderním wellness Grandhotelu Hradec

Tato kruhová nerezová vířivka IMAGINOX je součástí wellness zóny Grand Hotelu Hradec v Peci pod Sněžkou. Spolu s ní jsme pro hotelové wellness dodali také Kneippův chodník a další exkluzivní nerezové wellness produkty od našeho partnera, českého výrobce IMAGINOX.

Wellness v hotelu Hradec je rozhodně tím pravým místem, kde prohřát tělo a načerpat síly po horské túře v okolní krkonošské přírodě. Vířivka IMAGINOX je pro tento úkol ideální, se svým průměrem 3,4 m a hloubkou 1 m poskytuje pohodlnou masáž až 7 osobám. Vířivka je vybavena trubkovou lavicí se vzduchovou masáží, dále 48 zádovými hydromasážními tryskami a 12 dnovými tryskami určenými pro masáž chodidel.

Návštěvníci wellness si mohou masáž nastavit za pomoci piezoelektrických tlačítek, jimiž se vířivka ovládá. Vstup do vířivky tvoří třístupňové schodiště. To je vybavené nerezovým zábradlím po obou stranách a LED RGB Wibre osvětlením, prosvětlujícím celý prostor vířivky. Správně zvolené podsvícení dodává pobytu ve vířivce tu správnou atmosféru a může také pomáhat navodit příjemný pocit prohřátí a relaxace.

S tímto principem pracuje Kneippův chodník, kdy studené a teplé barevné tóny pomáhají umocnit pocit ze střídání teplot během procedury. Nerezový Kneippův chodník IMAGINOX je rovněž kruhový o průměru 2,2 m.

Pro wellness v hotelu Hradec jsme realizovali také nerezový ochlazovací bazének IMAGINOX. Rozměr ochlazovacího bazénku se čtyřstupňovým schodištěm je 1,98 x 1,7 x 1,25 m a společně se zábradlím byl vyroben na míru tomuto prostoru.

Přejete si zrekonstruovat staré hotelové wellness, anebo pro svůj hotel plánujete vybudovat wellness nové a moderní? Kontaktujte nás a my vám připravíme projekt na míru.