Zpět na reference

Luxusní řešení pro vaši terasu – bazén s posuvným dnem

Luxusní řešení pro vaši terasu – bazén s posuvným dnem

V této referenci bychom vám chtěli představit jeden z projektů našeho partnera IMAGINOX Group, pro který vyrobil posuvné bazénové dno AQUAFLOORS. Realizace se nachází ve Španělsku a výjimečnou ji činí právě systém vertikálně posuvného bazénového zakrytí, který umožňuje všestranné využití prostoru terasy.

bazén se zavřeným posuvným dnem
Bazén se zavřeným dnem
bazén s posuvným dnem pro děti
Bazén s úrovní brouzdaliště
Bazén s otevřeným posuvným dnem
Otevřený bazén se zrcadlem

Bazén o rozměrech 10×3 m se nachází na terase privátního rodinného domu. Disponuje bazénovým zakrytím vertikálně posuvným dnem. To umožňuje v bazénu nastavit libovolnou hloubku či bazén zcela uzavřít. Dno je obloženo dlažbou stejně, jako okolní podlaha a po zavření tak prostor splývá. Konstrukce dna je však vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli, která jí dodává pevnost, odolnost a nosnost až 200 kg/m2. Prostor bazénu tak lze využívat jako terasu ku příkladu pro posezení s přáteli.

Zakrytí posuvným dnem je minimalistickým typem bazénového zakrytí s nulovými nároky na prostor. Lze využít v exteriéru, kde bazénovou vodu zároveň chrání před listím a jinými napadanými nečistotami, ale i v interiéru. Zakrytím bazénu si tak můžete rozšířit prostor venkovní terasy nebo obývacího pokoje. Více o výhodách posuvného dna se můžete dočíst v článku na webu našeho partnera IMAGINOX.

Plánujete nový bazén a přejete si moderní, designové a technologicky vyspělé řešení? Posuvné dno lze instalovat do skimmerového i přelivného bazénu jakéhokoli tvaru a umožňuje i výběr řady vodních doplňků. Kontaktujte nás a my vám vytvoříme bazén podle vašich představ.