Zpátky na výpis novinek

Naše reference Aquamarine Spa v časopisu Architekt+!

Jste nadšenci do architektury a zajímají vás privátní, tak komerční realizace? Anebo patříte mezi ty, co si jen rádi listují časopisy o bydlení a architektuře – stránkami plných nápadů a nadčasové inspirace? Pak máme pro vás krásnou zprávu!

Naše reference Aquamarine Spa v časopisu Architekt+!

V aktuálním prosincovém čísle revue Architekt+ si můžete přečíst článek o našem nedávném projektu realizovaném na Slovensku v blízkosti Košic, kde jsme instalovali dva nerezové bazény Imaginox, parní kabinu a finskou saunu designové řady Matteo Thun významných architektů Mattea Thuna and Antonia Rodrigueze. V poslední řadě jsme odpočinkovou zónu tohoto privátního wellness doplnili vyhřívanými lehátky vyrobenými ze širokých keramických desek, z kterých se bude klientovi naskýtat nádherný výhled do zahrady.

Chcete vědět víc? Objednejte si prosincové číslo časopisu Architekt+, anebo navštivte náš showroom v Praze, Vrchotových Janovicích či Bratislavě. Inspiraci hledejte také na našem instagramu aquamarinespacz, kam pravidelně přidáváme fotografie z našich realizací!