Zpátky na výpis novinek

Variabilní infrasauna Klafs

Uvažujete o infračervené kabině? Anebo máte klasickou finskou saunu, ale přesto vás vábí myšlenka na infrasaunu? Spojte různé druhy saunování do jedné saunové kabiny – německý výrobce Klafs vám nabízí hned několik prémiových možností! Zvolte si doplňkové infrasedadlo InfraPLUS k finské sauně či sanariu, anebo se nechte lákat jedinečným vysouvacím modelem infračervenou saunou Klafs S1!

Variabilní infrasauna Klafs

Infrasauny představují mírnější alternativu klasického saunování, kdy dochází k pozvolnému velmi příjemnému zahřívání organismu infračerveným zářením typu C o průměrné teplotě okolo 40 až 45 °C, a to směrem od zad. Prohříváním tímto druhem tepelného záření dochází k detoxikaci organismu, nastartování látkové výměny a prokrvení celého vašeho těla.

Některým by se možná mohlo zdá, že při absenci vlhkosti a extrémních teplot nemůže infrakabina dosáhnout takových očistných a regeneračních účinků, jako tomu je u jiných typů saunování. Pravda je ovšem taková, že se i v infrasauně řádně zapotíte! Navíc má infračervené záření blahodárné účinky také na regeneraci svalstva, a to jak v případě ztuhlého staženého svalstva, tak u svalů po zvýšené tělesné zátěži.

Nyní se již nemusíte rozhodovat mezi jednotlivými saunovými procedurami – doplňte svou finskou saunu či sanarium Klafs polohovatelným infračerveným sedadlem InfraPLUS! Ani v případě druhé alternativy infrasauny se nemusíte obávat nedostatku prostoru, infrakabina S1 disponuje totiž inovativní výsuvnou technologií, což znamená, že ji můžete umístit i do běžně obývaných prostor, třeba jako součást obývací stěny!

Infrasaunu S1 nabízíme hned ve dvou velikostech: pro jednu či dvě osoby. Hloubka menšího modelu měří v zasunutém stavu pouze 45 cm, kdy se sauna po vysunutí dostává na komfortní rozměr 122 x 115 x 211 cm. U většího modelu se hloubka 60 cm v zasunutém stavu může nechat roztáhnout až na rozměr 172 x 115 x 211 cm. Další výhodou sauny S1 jsou její velmi nenáročné provozní podmínky – stačí vám pouze běžná zásuvka s napájením 230 V!

Vyberte si infrasaunu S1 v jednom z 5 barevných provedení vnějšího a vnitřního obložení: bílého, saténově bílého, švýcarské borovice, dubu nebo vlašského ořechu. Zvolte si také design čelní stěny ve variantě se zrcadlem, čirým nebo bronzovým sklem – na přání vám saunu doplníme i o boční prosklené průhledyChcete vědět víc? Zavolejte nám – rádi vám zodpovíme jakékoliv vaše dotazy!