Zpátky na výpis novinek

Dva nové prémiové modely vířivek Sundance Spas – Odessa a Lisbon!

Představujeme vám dva nové modely nejvyšší řady 980 vířivých van amerického výrobce Sundance Spas – Odessa a Lisbon! Obě vířivky nabízí jedinečný moderní design propracovaný do posledního detailu – díky tomu se můžete těšit z jejich dlouhé životnosti, pohodlného užívání, krásného vzhledu a neodolatelné hydroterapie.

Dva nové prémiové modely vířivek Sundance Spas – Odessa a Lisbon!

Jejich výhodou je například nízký profil, který výrazně usnadňuje vstup a výstup z vany. Současně stejně jako zbylé hydromasážní vany řady 980 disponují i modely Odessa a Lisbon lounge odpočinkovými zónami s integrovaným prostorem ke chlazení nápojů či odložení ručníků SunCooler.

Co se týče ovládání, poslouží vám inteligentní dotykový ovládácí dispej iTouch, kterým si můžete snadno nastavit masáž, teplotu vody, ale například také zapnout vnitřní a vnější osvětlení vany – přesně podle vašeho aktuálního rozpoložení a nálady. Co vás může ještě potěšit? Zajisté možnost dálkového ovládání – a to odkudkoliv a kdykoliv díky aplikaci SmartTub!

Příznivci aromaterapie mohou využít příjemných vůní SunScent, vyvinutých speciálně pro relaxaci ve vodě, které jsou vstřikovány společně s perličkovou masáží skrze technologii SilentAir. Dopřejte si masáž a hlubokou regeneraci vašeho těla i mysli, a zapomeňte na složitou údržbu vířivé vany. Systém čištění vody CLEARRAY UV-C a horizontální filtr Micro Clean Ultra se postarají o čistotu vody za vás!

Co odlišuje model Odessa o modelu Lisbon? Počet, druh a rozmístění masážních sedadel – zatímco vířivka Odessa disponuje jedním sedadlem navíc, druhá vana může uživatelům nabídnout ergonomicky tvarované masážní lehátko. Pro více informací kontaktujte naše obchodní zástupce!