Zpátky na výpis novinek

Vyhráli jsme soutěž „Komerční bazén roku 2018“ v Rusku!

V minulém roce jsme přes našeho výrobce nerezových bazénů Imaginox a místního obchodního partnera AquaDeLuxe dokončili stavbu komerčního bazénu v luxusním fitness centru EDGE PREMIUM FITNESS v Novosibirsku. Tento bazén se klientovi, ruským architektům a designerům natolik zalíbil, že byl vybrán do 12. ročníku soutěže o nejlepší projekt komerčního bazénu v roce 2018 v Rusku! A co nás potěšilo ještě více? Náš bazén tuto soutěž mezi ostatními opravdu krásnými realizacemi vyhrál!

Vyhráli jsme soutěž „Komerční bazén roku 2018“ v Rusku!

Hlasování probíhalo na základě online hlasování na webových stránkách soutěže od poloviny prosince 2018 do konce ledna 2019, kdy se počítal vždy jeden hlas z každé IP adresy. Poslední slovo ale přesto patřilo odborné porotě složené z místních organizátorů výstav a mediálních subjektů zaměřených na architekturu a wellness, která vítězství našeho projektu definitivně potvrdila! K předání ocenění dojde jako každý rok první den mezinárodního veletrhu Aquatherm v Moskvě 12.2.2019 na konferenci s názvem „Pools Today“.

Pokud se chcete o našem vítězném bazénu dozvědět více, prohlédněte si fotografie a čtěte více zde. Líbí se vám naše reference? Sledujte nás na našem Instagramu a Facebooku i vy!