Laminátové vířivky SUNDANCE SPAS

Vířivky od kalifornské značky SUNDANCE SPAS se řadí mezi nejkvalitnější vířivky pro soukromé využití na trhu. Vynikají moderním designem, kvalitními materiály, technologickými inovacemi, a především svými patentovanými masážními tryskami FLUIDIX. Výjimečnost těchto vířivek spočívá v efektivním čištění vody za pomoci kombinace kartušového filtru, UV lampy a ozonového generátoru. Vířivky SUNDANCE SPAS jsou k dispozici ve čtyřech řadách: 980, 880, 780 a 680, které se liší designem, typem filtrace a rozložením masážních míst. Každá řada nabízí různé standardizované modely, z nichž si je možné vybrat ideální variantu pro každý prostor.

  • Široký výběr laminátových vířivek ze 4 modelových řad
  • Rozmanitá škála masážních míst, trysek a barev obložení
  • Pouze skimmerové provedení
VÍCE O VÍŘIVKÁCH SUNDANCE SPAS

Laminátové vířivky RIVIERAPOOL

Vířivky od německého výrobce RIVIERAPOOL se vyznačují především svou prostorností a čistým minimalistickým designem, který se přizpůsobuje moderní architektuře. K dispozici jsou čtyři modely hydromasážních van pro soukromé použití, které skvěle doplní vaši zahradu nebo domácí wellness. Pro komerční účely nabízíme dva modely s přelivným žlabem, které splňují evropské normy pro veřejné provozy a poskytují více prostoru. Všechny námi nabízené modely pro soukromé i veřejné použití mají hydromasážní a vzduchové trysky, jejichž intenzitu lze pohodlně regulovat přímo z vířivky.

  • Laminátové modely ve skimmerovém i přelivném provedení
  • Jedinečný moderní design a vysoká kvalita
  • 2 modely vhodné pro komerční provoz
VÍCE O VÍŘIVKÁCH RIVIERAPOOL

Nerezové vířivky IMAGINOX

Společnost IMAGINOX je předním evropským výrobcem nerezových bazénů a vířivek se sídlem a moderními výrobními halami v České republice. Nerezové vířivky se vyznačují mimořádnou odolností nerezového materiálu, dlouhou životností a možností plného přizpůsobení dle individuálních požadavků, včetně tvaru, hloubky a umístění masážních míst. Nerezové vířivky jsou dostupné ve skimmerovém i přelivném provedení, což umožňuje umístění vířivek nejen na zahradě u rodinných domů, ale také v hotelových wellness centrech a aquaparcích. Pokud máte zájem o plně individuální vířivku, IMAGINOX nabízí možnost individuální výroby na míru vašim specifikacím.

  • Vysoce kvalitní designové vířivky z nerezové oceli
  • Typizované modely i výroba na míru
  • Dostupné ve skimmerovém i přelivném provedení
  • Možnost instalace do těžko přístupných míst
VÍCE O VÍŘIVKÁCH IMAGINOX

O nás

Aquamarine Spa se specializuje na realizaci exkluzivních wellness projektů pro soukromé i komerční účely a na prodej luxusních bazénů, saun a vířivek. Máme mnoholeté zkušenosti s projekty v oblasti wellness, jak v České republice, tak v zahraničí.

Díky vzájemné spolupráci v rámci skupiny IMAGINOX, předního specialisty v oblasti výroby a plánování wellness, a díky vlastnímu plánování, projektování a výrobě, vám můžeme poskytnou zcela individuální přístup a designové řešení, které je přesně přizpůsobeno vašim potřebám a požadavkům až do nejmenšího detailu.

Kde nás najdete

Showroom Vrchotovy Janovice

Vrchotovy Janovice 266
257 53 Vrchotovy Janovice
Česká republika Mapa

Tel.: +420 317 721 369
E-mail: info@aquamarinespa.cz

Otevírací doba

Pondělí – Pátek: 8.00 – 16.00
Sobota: 9.00 – 13.00

Showroom Praha

Boženy Němcové 1881/5
120 00 Praha 2
Česká republika Mapa

Tel.: +420 272 654 944
E-mail: info@aquamarinespa.cz

Otevírací doba

Pondělí – Pátek: 9.00 – 17.00

Showroom Bratislava

Bazova 14
821 08 Bratislava
Slovensko Mapa

Tel.: +421 233 014 252
E-mail: info@aquamarinespa.sk

Otevírací doba

Pondělí – Pátek: 9.00 – 17.00