Zpátky na výpis novinek

Váš nový průvodce světem bazénů Aquamarine Spa!

Dlouho jsme se chystali vytvořit katalog bazénů, který by nebyl pouze prezentací námi nabízených produktů, ale který by dokázal našeho zákazníka jednoduše, ale komplexně provést celým procesem výběru bazénu.

Váš nový průvodce světem bazénů Aquamarine Spa!

Z toho důvodu začínáme hned z úvodů kapitolou „Jak si vybrat bazén?“, v které pokládáme a následně odpovídáme na otázky, které nám naši klienti nejčastěji pokládají při první schůzce a které jsou zásadní pro rozhodnutí se o perfektním bazénu „ušitém našemu klientovi na míru“.

Součástí katalogu, vyjma našeho praktického průvodce, jsou samozřejmě samotné produkty, které jsou rozděleny do tří kategorií: nerezové bazény Imaginox, laminátové bazény RivieraPool, a betonové bazény. V každé sekci najdete jednotlivé modely, a to s minimálními a maximálními rozměry, ale také fotografie našich realizací, které klientům pomohou lépe si představit, jak bude vybraný model vypadat.

Na závěr najdete přehled doplňkového vybavení a bazénových atrakcí, kterými můžete svůj budoucí bazén posunou o krok dále a utvořit z něj pro vás příjemné místo k relaxaci, zábavě, či sportovnímu výkonu. Zajímá vás, jak bude celý projekt probíhat? I to se dozvíte! A mimo to zjistíte i jaké bazénové technologie používáme a jak to vypadá s následným servisem.

Plánujete stavbu bazénu? Nechte si zdarma zaslat náš nový katalog Aquamarine Spa přímo k vám domů!