Zpátky na výpis novinek

Nově otevřen hlavní showroom se zkušebním wellness!

Nově jsme otevřeli hlavní showroom Aquamarine Spa a Imaginox v místě sídla firmy ve Vrchotových Janovicích, které se nacházejí nedaleko Benešova (40 km od Prahy). Tento rozsáhlý areál ovšem neslouží pouze jako klasický showroom k prezentaci našich produktů – kromě toho má našim klientům a obchodním partnerům zprostředkovat i první zkušenosti s našimi produkty, a to v reálné atmosféře ať už domácího, tak komerčního wellness. Z toho důvodu jsme kromě klasické výstavní plochy vybudovali také zkušební wellness, které je rozděleno do interiérové a exteriérové části, a v kterém si příchozí zájemci mohou vyzkoušet naše produkty na vlastní kůži!

Nově otevřen hlavní showroom se zkušebním wellness!

Vzhledem k tomu, že většina našich produktů je vyráběna zcela na míru dle přání zákazníka, věříme, že je pro naše zákazníky i obchodní partnery kolikrát těžké si představit, jaké možnosti se u jednotlivých produktů nabízejí a jak tato konstrukční řešení budou reálně působit. Nejistota ve výběru vybavení, v umístění, rozměrech a volbě materiálu je při schůzkách našich obchodních zástupců na denním pořádku – je v našem zájmu, abychom pro tyto nejasnosti našli adekvátní řešení.

A právě proto vznikla myšlenka vlastního zkušebního wellness, které by pomohlo našim klientům v těchto klíčových rozhodnutích. Zatímco ve vnitřní části se nachází parní kabina a finská sauna Klafs a dvě vířivé vany Sundance Spas ve venkovním prostoru si můžete vyzkoušet hned dva nerezové bazény, nerezovou vířivku a ochlazovací bazének Imaginox a dále také zapuštěnou laminátovou vířivku Sundance Spas a finskou saunu Klafs.

A pro zájemce o nerezové produkty máme ještě jednu dobrou zprávu navíc! V areálu se nachází také kompletní výroba Imaginox, kterou vás na přání rádi provedeme. Domluvte si schůzku, přibalte plavky a hurá na zkoušení našich produktů! Těšíme se na vás!