Zpátky na výpis novinek

Stáhněte si náš nový katalog saun!

Připravili jsme pro vás zcela nový katalog saun Aquamarine Spa, který vám pomůže s výběrem z naší nabídky prémiových saun TAO.

Stáhněte si náš nový katalog saun!

Stáhněte a prohlédněte si náš nový katalog saun! Najdete v něm naši kompletní nabídku saunových a parních kabin TAO. Katalog vám navíc poslouží jako průvodce světem saun. Poradíme vám, jak si vybrat saunu krok za krokem a dozvíte se mimo jiné více o jednotlivých saunových procedurách – finské a parní sauně, infrasauně i bio sauně, nebo třeba aromaterapii. Získáte také představu o širších možnostech vybavení vašeho wellness, které se saunováním bezprostředně souvisejí.

Katalog je samozřejmě doplněn množstvím fotografií a stane se pro vás vhodnou inspirací během plánování vaší sauny. Katalogu jsme věnovali patřičnou péči, abychom vytvořili přehledného, a přitom designového průvodce výběrem sauny, který bude obsahem praktický a na pohled potěší. Proto si neváhejte zdarma objednat tištěnou verzi katalogu saun, abyste si jej mohli sami prolistovat a zpříjemnit si tak plánování a výběr vysněné sauny.