Zpátky na výpis novinek

Sauny Klafs – kvalitu určuje dřevo

Sauny německého výrobce Klafs jsou vyráběny s důrazem na kvalitu použitých materiálů, uživatelský komfort a promyšlený design. Každý detail saun Klafs odkazuje na dlouholeté zkušenosti v oboru, a tak se můžete i Vy spolehnout, že naše sauny splní Vaše vysoké nároky!

Sauny Klafs – kvalitu určuje dřevo

Kvalitní výrobek – kvalitní materiály. Každý typ saunování vyžaduje jiné podmínky, z toho důvodu nabízí sauny Klafs téměř neomezenou škálu dřev pro vnitřní, tak vnější obložení. Zatímco pro finské sauny se nejlépe hodí dřevo kanadské jedle Hemlock, které dokáže vydávat absorbované teplo rovnoměrně a zároveň se ani při extrémních podmínkách nedeformuje, tak pro infrasauny je nejvhodnějším obložením topolové dřevo, které se vyznačuje svou strukturní stálostí, a především absencí pryskyřice.

Čím více dřeva, tím lepší klima při saunování

I přesto, že naši klienti stále častěji touží po prosklených saunách, důležité je zdůraznit, že efekt saunování spočívá ve dřevě – pouze dřevo je schopné pojímat vlhkost vzduchu, zprostředkovat rovnoměrné sálání tepla, a přitom se nadměrně nerozpálit. Zvláště u odpočinkových ploch je důležité vybírat měkká dřeva bez pryskyřice – jako například dřevo topolu či africké vrby Abachi, které se neštěpí a zahřeje se jen na příjemnou teplotu.

10letá garance na privátní sauny a 5letá záruka na saunová kamna a veškeré vybavení – natolik si stojíme za hodnotou našich výrobků! Výrobce saun a doplňkového wellness vybavení Klafs získává každý rok řadu celosvětově uznávaných ocenění nejvyšší kvality jako například certifikáty RAL, VDE a GS. Navíc jsou naše sauny vyráběny s ohledem na šetrnost k přírodě a k lidskému zdraví, kdy dřevo používáme výhradně bez ošetření formaldehydem.

Vyberte si saunu dle Vašich představ – přehled veškerých modelů naleznete zde. Každý prototyp sauny Klafs přizpůsobíme Vám i vyhrazenému prostoru na míru, pro více informací kontaktujte naše obchodní zástupce a nechte si zdarma zaslat náš katalog saun Klafs přímo k Vám domů!