Zpátky na výpis novinek

Jaká je nejlepší vířivka pro rodinu?

Přestože bydlíme s rodinou či přáteli pod jednou střechou, neznamená to nutně, že společně trávíme také volný čas. Ráno spěcháme do práce a děti do školy a večer se každý věnuje svým zájmům. Rodinná vířivka nemůže změnit stále se zvyšující tempo moderního života, ale může dát rodině důvod relaxovat a užívat si – a to společně!

Jaká je nejlepší vířivka pro rodinu?

4 body, podle kterých se rozhodovat při koupi vířivé vany:

Vyberte vířivku s jednoduchou údržbou. Poslední věc, kterou byste si přáli u vířivky řešit, je zdlouhavé, náročné a časté čištění. Údržba vířivých van Sundance Spas je díky novému systému čištění vody CLEARRAY UV-C snadná, nenáročná a zároveň velmi účinná. Inovativní UV technologie si poradí až s 99.9 % vodních patogenů, díky čemuž dochází k redukci užití chemických čističů o 50 %.

Rozhodněte se, jak velkou vířivku potřebujete. Společnost Sundance Spas nabízí vířivé vany pro 2 až 8 osob. Perfektní variantou pro rodiny je například čtvercová vířivka Cameo řady 880 s prostorem až pro 6 dospělých osob, která nabízí jednak dostatečný prostor a jednak širokou nabídku masážních sedadel.

Zvyšte životní standard vaší rodiny. Rádi k sobě zvete přátele a rodinné příslušníky na prázdniny, grilování, anebo prostě jen tak? V tom případě potřebujete rodinnou vířivku se spoustou místa – nabízíme širokou škálu velkých luxusních vířivek v různých cenových kategoriích – vyberte si jeden z modelů Maxxus, Aspen, Chelsee či McKinley!

Myslete na dlouhodobou kvalitu. Kvalitní hydromasážní vana vám může sloužit po celý život. Vířivé vany společnosti Sundance Spas mají již více než 30letou reputaci dlouhé životnosti a vysoké výkonnosti, kdy velký vliv na spokojenost mají velmi kvalitní použité materiály a patentovaná technologie trysek Fluidix, které uvádějí vodu do oscilačního pohybu bez použití pohyblivých částí.

Jaká vířivá vana je ideální pro vás? Najděte tu svou – nechte si zdarma zaslat katalog vířivek Sundance Spas právě teď a navštivte náš showroom, kde si budete moct vyzkoušet vybrané modely na vlastní kůži!