Zpátky na výpis novinek

Sauna domky Klafs – venkovní sauna na míru

Letní počasí přímo vybízí přesměrovat veškeré aktivity ven – proč to neudělat i se saunováním? Mezi našimi klienty jsou venkovní sauny stále oblíbenější – nabízejí totiž jedinečný zážitek pro vaše smysly a tělo. Uvolňující atmosféra saunování uprostřed přírody či sauna s panoramatickým výhledem na město – kdo touží po kombinaci luxusu s nadstandardní relaxací a podmanivým výhledem, pro toho jsou venkovní sauna domky Klafs perfektní volbou!

Sauna domky Klafs – venkovní sauna na míru

Venkovní sauny německého výrobce Klafs nabízíme hned v několika různých provedeních: menší volně stojící saunu Torni obloženou dřevem skandinávského smrku, typizovaný saunový domek Talo s velkou zastřešenou terasou a s možností vybudování relaxační místnosti či saunu Klafs vyrobenou na míru a integrovanou do vámi vybudovaného zahradního domku či zastřešeného prostoru. Současně nabízíme možnost vestavit saunu do domu ovšem se vstupem ze zahrady.

Prostorové dispozice venkovní sauny lze pojmout různými způsoby, záleží pouze na vašich preferencích – ať už toužíte po luxusně zařízeném domku s odpočívárnou, sociálním zařízením, ochlazovacími procedurami či místností pro fitness stroje, anebo si představujete pouze samotnou saunu – v obou případech se vám pokusíme vyjít maximálně vstříc. Veškeré sauny navíc rádi přizpůsobíme jak komerčnímu, tak soukromému účelu využití!

Prohlédněte si některé naše realizované projekty venkovních saun a nechte si zdarma zaslat náš katalog saun Klafs – těšíme se na vaši návštěvu showroomu!

Skočte si po sauně do bazénu, přírodního jezírka nebo v zimě do čerstvě napadaného sněhu i vy!