Zpátky na výpis novinek

Proč právě vířivky Sundance Spas?

Naše společnost Aquamarine Spa zahájila spolupráci s americkou firmou Sundance Spas před více než 20 lety. Výrobce hydromasážních van Sundance Spas jsme si vybrali hned z několika důvodů – jedním z nich je téměř 40letá zkušenost s vývojem a výrobou velmi kvalitních vířivek.

Proč právě vířivky Sundance Spas?

Vířivé vany Sundance Spas jdou i přes svou dlouholetou tradici neustále s dobou, kdy jsou jednotlivé modely pravidelně inovovány a doplňovány o nové prvky, komponenty a estetické vymoženosti. Díky technické proaktivnosti si Sundance Spas vysloužil v průběhu svého působení ve wellness oboru řadu mezinárodně uznávaných ocenění.

Jako první výrobce vířivek obdržel Sundance Spas certifikát normy ISO 9001 nejvyššího mezinárodního standardu kvalitu pro design a výrobu, který deklaruje stálé vysokou úroveň výrobního procesu a tím i stabilní a vysokou kvalitu poskytovaných služeb a výrobků zákazníkům. Dále získala značka Sundance Spas od americké asociace The Association of Pool & Spa Professionals cenu za vynikající technický přínos v odvětví vířivých bazénů.

Během dalších několika let byl Sundance Spas čtyřikrát oceněn hodnocením „Nejlepší koupě“ časopisu Consumers Digest Magazine a v roce 2008 byla firma Sundance Spas zařazena na základě nezávislých průzkumů spokojenosti zákazníků mezi certifikované společnosti organizací Spasearch.

Další významnou certifikací, kterou si filtr Sundance Spas jako první v odvětví vysloužil, bylo uznání FDA schválené Veřejnou organizací pro zdraví a bezpečnost NSF. Produkty označené fondem NSF splňují vysoké standardy zdravotní ochrany a jsou pravidelně kontrolovány.

Posledními oceněními, které si výrobce hydromasážních van Sundance Spas v roce 2013 odnesl, byla platinová cena Adex za excelentní design vířivky Aspen řady 880 a zlatá cena Adex pro vířivku Peyton řady 680.

Kromě výjimečných technických vlastností vířivek Sundance Spas se mohou naši klienti těšit i z velmi vstřícného a flexibilního jednání našeho dodavatele. Uvažujete o koupi vířivé vany? Nechte si zdarma zaslat katalog Sundance Spas přímo k vám domů!