Zpět na reference

Zahradní nerezový bazén a laminátová vířivka

Zahradní nerezový bazén a laminátová vířivka

Tento projekt nerezového bazénu IMAGINOX a vířivé vany CAMEO SUNDANCE SPAS, byl pro nás jednou z prvních privátních realizací, pro kterou jsme dodali více než jeden produkt. Zároveň byl pro nás zlomovým i v tom ohledu, že jsme prvně hledali řešení bezpečného brouzdaliště v prostoru plavecké plochy. Následující fotografie jsou důkazem, že jsme se s požadavky našich klientů patřičně vypořádali!

Venkovní bazén s rozměry 10 x 4 x 1,4 metru a přiznanou nerezovou hranou je umístěn na terase s dřevoplastovým obložením přímo před rodinným domem. Nerezový bazén je vybaven rozsáhlým rohovým schodištěm s plochou vhodnou k odpočinku, třemi podvodními reflektory, automatickým roletovým zakrytím zabudovaným ve stěně a v neposlední řadě také dvěma skimmery zabudovanými po dlouhé stěně. Mezi nimi se nachází bezpečnostní madlo, v jehož prostoru jsme vybudovali dětské brouzdaliště, které je výjimečné svým nastavitelným provedením.

Brouzdaliště nabízí 3 možné fáze užívání. První z nich je po celém obvodu ohraničená plocha nerezovým plůtkem výrazně převyšující hranu bazénu – takto je brouzdaliště připraveno k užívání malými dětmi. Vzhledem k tomu, že je hrazení výsuvné, stačí uvolnit jištění, díky čemuž dojde k poklesu plůtku několik čísel nad dno bazénu a plocha se rázem promění v příjemnou lounge zónu. Poslední možností, kterou toto brouzdaliště nabízí, je úplné vyjmutí z plavecké plochy – což se skvěle hodí pro zazimování bazénu nebo až děti našich zákazníků povyrostou.

Druhým produktem, který jsme pro našeho zákazníka dodávali, je vířivá vana CAMEO modelové řady 880 SUNDANCE SPAS. Čtvercovou vířivku o rozměrech 226 x 226 x 85 cm jsme umisťovali taktéž na zahradu, ovšem tentokrát v její zadní rohové části, která poskytuje dostatek soukromí. Tento model nabízí 6 různých masážních míst celkem s 54 hydromasážními a 6 vzduchovými tryskami určenými k masáži, jak v sedě, tak leže. Její design je navíc podpořen osvětlenými voliči masáže a nasvíceným vodopádem.

Chcete vědět více o našich projektech a jejich průběhu? Zavolejte nám – rádi se vám budeme věnovat! Pro více informací vyplňte krátký formulář, a my vám zdarma zašleme naše katalogy přímo k vám domů!