Zpět na reference

Zahradní domek se saunou, venkovní bazén a vířivka

Zahradní domek se saunou, venkovní bazén a vířivka

Kdo má cit pro design a miluje krásné věci, toho určitě tato exteriérová realizace privátního wellness v blízkosti Pardubic zahřeje u srdce. Moderní a plně vybavený zahradní domek na vyvýšeném místě zahrady je z velké části postaven ze dřeva. Avšak kromě toho disponuje rozsáhlými posuvnými skleněnými dveřmi, které poskytují výhled do krásné zahrady a v létě možnost domek z velké části otevřít. Na terase o pár schodů níže se nachází betonový bazén obložený fólií, v jehož bezprostřední blízkosti se nachází i lehátka pro odpočinek. Poslední produkt, který jsme pro klienta dodávali, byla vířivá vana, která se nachází na terase přímo u rodinného domu – hned vedle posezení se zahradním grilem.

7,6 metru dlouhý vnitřní prostor zahradního domku je rozdělen celoskleněnými dveřmi na dvě části – wellness a fitness zónu. Relaxační část je vybavena multifunkční saunou Klafs Premium o rozměrech 2,17 x 2,2 x 1,8 metru s kamny Majus a SunSet podsvícením zádových opěrek, dále sprchovým koutem a dvěma dřevěnými lehátky.

Prostor je plně klimatizovaný, a kromě toho je doplněn podlahovým topením, vysouvacím promítacím plátnem a minimalistickými bílými závěsy, které dodávají interiéru na lehkosti a útulnosti. Malé fitness je vybaveno hned několika kardio-stroji a pro zpříjemnění stráveného času při trénování jsou na stěnách umístěny dvě televize.

Mimo to jsme pro klienta realizovali fóliový bazén o rozměrech 5 x 3 metry, pro který jsme dodávali fólii, podvodní osvětlení, trysky a kompletní bazénovou technologii. Bazén je dále zakryt posuvným zastřešením Alukov, které se dá za slunných dní plně odsunout.

V poslední řadě jsme dodávali vířivou vanu Cameo prémiové řady Sundance Spas v barvě Celestine, vnějším obložením Mahagon a doplňkovým stereosystémem. Tato vířivka až pro 6 osob je vybavena například masážním lehátkem nebo akupresurním sedátkem se 14 hydromasážními tryskami.

Líbí se vám tato realizace? Uvažujete o stavbě vlastního zahradního wellness domku? Navštivte nás v hlavním showroomu ve Vrchotových Janovicích, kde si budete moci prohlédnout a vyzkoušet veškeré produkty na vlastní kůži. Pro inspiraci sledujte také náš Instagram!