Zpět na reference

Wellness zóna v nadstandardním fitness Fit&Co

Wellness zóna v nadstandardním fitness Fit&Co

V tomto projektu jsme realizovali bohatě vybavenou wellness zónu pro moderní fitness klub Fit&Co v Bratislavě. Přáním klienta bylo vytvořit ve fitness centru odpočinkovou zónu s bohatým výběrem saunových procedur, a to vše v minimalistickém moderním stylu kombinující přírodní dřevo, nerez a tmavomodré nasvícení.

Vzhledem k tomu, že německý výrobce saun Klafs nabízí velké množství různých materiálů pro vnější a vnitřní obložení, nebyl výběr snadný, nakonec jsme zvolili pro interiér vestavěné finské sauny a Sanaria světlé bezsukové dřevo jedlovce kanadského a pro vstupní část moderní rohové prosklení.

Finská sauna Klafs s místem až pro 8 dospělých osob musela být vyrobena danému prostoru na míru. Sauna je vybavena kamny MAJUS, které disponují velkým množstvím kamenů produkujících sálavé teplo a umožňujících intenzivní polévání, kdy si příchozí mohou užívat saunování při 90–100°C.

Druhý typ sauny, který jsme pro Fit&Co realizovali, je taktéž na míru vyrobené SANARIUM s funkcí SaunaPUR. SANARIUM je zde nastavené na teplovzdušný program s vysokou 55 % vlhkostí, kdy díky funkci SaunaPUR dochází k rovnoměrnému sálání nejen z kamen, ale i ze zdí a lavic.

Dalším výrobkem, který jsme vestavěli na míru do wellness zóny fitness klubu je parní lázeň také německého výrobce Klafs. Matně šedý design kachličkového obložení je zvýrazněn podlavicovým osvětlením, které prokresluje parní dým a umocňuje tak celkovou relaxační atmosféru parní kabiny.

Kromě samotných saun jsme do fitness dodali i wellness vybavení Imaginox a Klafs, které krásně doplňují moderní vzhled celé realizace. K účelům saunování návštěvníkům poslouží ochlazovací bazének, umístěný za designovou dřevěnou clonou, automatický ledovač a nerezový Kneippův chodník Imaginox a čtyři vyhřívaná lehátka Klafs.

Sice se fitness klub Fit&Co nachází uvnitř obchodního centra Eurovea, přesto ale nabízí velmi příjemné prostředí pro sport a relaxaci. Navíc si členové klubu mohou užívat i čerstvého vzduchu a krásného pohledu na parkové nábřeží Dunaje z nově otevřené terasy! Líbí se vám tato realizace a plánujete stavbu vlastního wellness? Kontaktujte nás a navštivte náš showroom!