Zpět na reference

Wellness v pohodlí domova

Wellness v pohodlí domova

Pro rodinu nedaleko Benešova jsme realizovali malé domácí wellness složené hned z několika našich produktů. Betonový bazén a vířivá vana jsou umístěny na zahradě v bezprostřední blízkosti domu, zatímco sauna je vestavěna do interiéru – přesto ale poskytuje otevřený výhled na zahradu.

Betonový bazén vyložený modrou fólií je vybaven rovným podélným schodištěm, podvodním osvětlením, dvěma nerezovými madly a dvěma skimmery. Vysoké posuvné zastřešení Alukov navazuje na boční stěnu domu, kdy jsou pojízdné lišty taktéž umístěny na obklopující zdi. Výhodou této formy a výšky zastřešení je nejen možnost jeho úplného odsunutí za pěkného počasí, ale také možnost volného pohybu i při zakrytí.

Druhým naším produktem, který je umístěný taktéž na terase zahrady, je hydromasážní vana Cameo řady 880 amerického výrobce Sundance Spas. Čtvercová vířivka s rozměry 2,26 x 2,26 x 0,96 m je vhodná až pro 6 dospělých osob, kdy nabízí rozmanitý výběr druhů a výšek odpočívadel. Klient si zvolil vnější obložení vany ve stylu šedé SunStrong a vnitřní skořepinu v barvě Caribbean Surf.

Do třetice jsme pro našeho zákazníka instalovali saunu Klafs do interiéru domu. Čelní prosklení sauny umožňuje otevřený výhled do zahrady a zároveň poskytuje dostatečné soukromí. Sauna je vybavena kamny Majus, čidlem vlhkosti se zabudovaným reproduktorem, ergonomicky tvarovanými opěrkami hlavy a schůdkem, usnadňující vstup na lavice. Uvažujete o vlastním domácím wellness? Přijďte se k nám poradit, rádi vám nabídneme řešení vašemu prostoru na míru!