Zpět na reference

Wellness Omega – oáza relaxace v Olomouci

Wellness Omega – oáza relaxace v Olomouci

Pro Centrum sportu a zdraví Omega jsme vybudovali prémiově vybavené wellness s různými možnostmi relaxace. Můžete si zde užít bazén i vířivku nebo posílit imunitu v saunách a parní kabině, a to jak ve vnitřní, tak venkovní relaxační zóně. To vše v designovém a moderním prostředí vybaveném prémiovými wellness produkty z naší nabídky.

Wellness ve sportovním centru Omega představuje vítaný odpočinek a načerpání nové energie po náročném tréninku. Skládá se z vnitřní relaxační zóny a venkovní zenové zahrady. Co do množství procedur bohatě vybavená vnitřní zóna poskytuje prostor pro hlubokou relaxaci a posílení zdraví v bylinné či rituální finské sauně, ale i pro aktivní odpočinek v bazénu. Přelivový nerezový bazén IMAGINOX s rozměry 7,3 x 3,8 x 1,3 m je navíc vybaven masážní stěnou s 5 hydromasážními tryskami a protiproudem UWE Bambo, díky kterému slouží i vytrvalým plavcům.

Ve vnitřním prostoru wellness naleznete také nerezovou vířivku IMAGINOX s kapacitou až 10 osob. Obdélníková přelivová vířivka je velká 2,7 x 3,7 x 1 m a je vybavena rovným schodištěm, barevným LED RGB osvětlením, a především 10 hydromasážními místy s celkem 50 tryskami. Ohřát se můžete také v bylinné bio sauně TAO TRUST vybavené podlavicovými kamny a parogenerátorem. Stejně, jako v případě větší finské sauny, kabina je obložena panely ze dřeva Hemlock a odpočinete si v ní na lavicích z měkkého dřeva abachi, avšak v mírnějším a vlhčím klimatu bio sauny v doprovodu bylinných esencí.

Zmíněná finská ceremoniální sauna „Rituál“ se rozkládá na prostoru 4,15 x 7,38 x 2,5-1,6 m a má kapacitu až 30 osob. Jedná se o saunu sendvičového typu řady TAO TRUST s protilehlými lavicemi uspořádanými ve třech úrovních ve formě „kupé“. Sauna je vybavena velkými ceremoniálními kamny určenými pro komerční provoz a saunovým příslušenstvím řady TRUST. Atmosféru dokresluje individuálně řešené osvětlení sauny a dekorativní kamenný panel za saunovými kamny.

V prémiové saunové zóně si můžete dopřát také parní lázeň, a to v působivé parní kabině s výrazným kamenným obložením a hvězdným nebem. Parní kabina TAO s rozměry 2,9 x 2,5 x 2,2m je vybavena dvoustupňovými lavicemi vyhřívanými elektrickým vytápěním, a to ve variantě bez zádových opěrek s podsvícenou hranou lavic, dále nerezovou sprchou, parogenerátorem a vstřikovačem vonných esencí.

Ochlazení po saunování poskytují zážitkové sprchy, designový ledovač, anebo nerezový ochlazovací bazén IMAGINOX. Záleží na míře zchlazení, které si chcete dopřát. Zatímco ledovač příjemně osvěží, ochlazovací bazének s teplotou mezi 6-10 °C prudce zchladí vaše tělo po pobytu v sauně a umocní tak blahodárné účinky, které finské saunování přináší. Přelivový bazének s rozměry 2,3 x 2,08 x 1,13 m je vybaven rovným vstupním schodištěm a LED osvětlením WIBRE.

Podpořit své zdraví a imunitu můžete také procházkou přes Kneippův chodník. Originální design nerezového Kneippova chodníku IMAGINOX byl navržen individuálně pro tuto realizaci. Atypický chodník sestává ze čtyř trojúhelníkových bazénků s horkou a studenou vodou, vybavenými oblázky pro masáž chodidel a barevným RGB osvětlením k umocnění prožitku z procedury.

Venkovní relaxační zahrada s množstvím lehátek poskytuje poležení v obklopení zeleně. Ústředním bodem je však rozměrná nerezová vířivka s masážními místy pro 14 osob. Vířivý bazén IMAGINOX má rozměry 7,5 x 2,4 x 1 m. V jedné jeho polovině si posedíte na trubkové lavici uspořádané po obvodu části bazénu do U. Lavice poskytuje vzduchovou masáž, zatímco 10 masážních míst podél ní tvoří hydromasážní trysky zacílené na masáž zad a nohou. V druhé části si můžete poležet na trubkovém masážním lehátku se vzduchovou masáží, doplněným čtyřmi opěrkami hlavy.

Venkovní zónu zakončuje panoramatická sauna instalovaná do interiéru venkovního domku. Finská sauna TAO TRUST je velká 4,3 x 4,3 x 2,44 m a byla adaptována na okno objektu. Lavice uspořádané ve 3 stupních proti oknu umožňují výhled do relaxační zahrady – odtud panoramatická sauna. Výbavu sauny tvoří komerční saunová kamna Zeus, podsvícení hrany lavic a zádových opěrek a příslušenství do sauny řady TAO TRUST – designové podhlavníky, teploměr s hodinami a naběračka s kbelíkem. Zaujalo vás naše řešení veřejného wellness provozu s velkou kapacitou? Obraťte se na nás a zrealizujte s námi wellness také do svých komerčních prostor.