Zpět na reference

Wellness, které splní všechny vaše potřeby

Wellness, které splní všechny vaše potřeby

Ať už si vzpomenete na cokoliv, toto privátní rodinné wellness vám splní každé vaše přání – i v zimě! Toužíte po bleskovém načerpání sil? Dopřejte si 15–20 minutový spánek na pohyblivém lehátku SWAY. Chcete-li po dlouhém dni prosezeném v kanceláři udělat něco pro své zdraví, běžte si zaplavat a nezapomeňte si zapnout protiproud. I pro váš tělesný a duševní stav tu najdete účinný lék – a tím je finská sauna s 5 saunovacími programy a také solární louka, která vás prohřeje a učiní vaši pokožku mladou a svěží.

Největším produktem, který jsme pro toto privátní wellness dodávali, byl skimmerový nerezový bazén Imaginox s rozměry 6,2 x 3,4 x 1,25 m. Vzhledem k modernímu geometrickému konceptu celé realizace, se klient rozhodl prostor nepatrně zjemnit, a to zakulacením vstupní části bazénu a samozřejmě i volbou dalších oblých dekorativních doplňků.

V případě interiérových realizací se bazény ve většině případů instalují po částech a svařují se do finální podoby až na místě – jinak tomu nebylo ani u tohoto projektu. Bazén je vybaven vykonzolovaným schodištěm, jednotryskovým protiproudem UWE Juno, dvěma LED světly, trubicovou lavicí a pod ní skrytým roletovým zakrytím.

Po pravé straně od bazénu se nachází vestavěná finská sauna KLAFS PREMIUM s rozměry 2,9 x 2,5 x 2,3 m doplněná o funkci Sanarium, která rozšiřuje klasické finské saunování o další 4 saunovací programy. Kromě běžných součástí, lavic ze dřeva abachi či vnitřního obložení – v tomto případě ze širokoformátových panelů hemlocku, je tato saunová kabina vybavena podlavicovými kamny Bonatherm, nepřímým osvětlením zádových opěrek, hvězdným nebem a sadou reproduktorů.

Dalším produktem zprostředkovaným naší firmou je pohyblivé relaxační lehátko SWAY v černé barvě od firmy KLAFS. Kromě krásného a velmi kvalitního provedení, které z něj činí designový kousek, má toto odpočívadlo především funkci regenerační. Na základě vědecké studie, která prokazuje pozitivní účinky houpavého pohybu při spánku, se firma KLAFS inspirovala a vyvinula lehátko, které vám pomůže načerpat sílu za pouhých 15-20 minut spánku.

A jak lépe SWAY lehátko doplnit než solární loukou stejného výrobce? 2 x 0,6 metru velký světelný panel se třemi zářiči se rozprostírá přímo nad odpočívadlem, a kromě příjemného sálavého tepla slibuje svým uživatelům krásnou zdravou pokožku a přirozené dlouhotrvající opálení. Líbí se vám tento náš projekt a přáli byste si vybudovat podobné wellness u vás doma? Kontaktujte nás a pro inspiraci sledujte náš instagramový účet aquamarinespacz!