Zpět na reference

Wellness 3PLE CENTRUM v Košicích

Wellness 3PLE CENTRUM v Košicích

Velmi vkusně a moderně zařízené wellness 3PLE centrum se nachází na okraji Košic přímo v obchodním centru Atrium Optima. Rušné atmosféry hojně navštěvovaného nákupního střediska se ovšem ve wellness&fitness centru opravdu bát nemusíte, nachází se totiž na samém okraji, a navíc je od nákupní zóny odděleno. Ať už navštívíte 3PLE centrum se sportovními ambicemi, anebo pouze za účelem regenerace o odpočinku, určitě sejděte alespoň na chvíli o patro níže – do námi vybaveného wellness!

Jako každý projekt i tento započal sestavením cenové nabídky, zhotovením vizualizací a výkresů, kdy po závazném schválení se přešlo k samotné výrobě. Klasická finská sauna, Sanarium, parní kabina, solná kabina, aromalázeň, automatický výrobník ledu a vyhřívaná lehátka Linea jsme dodávali prostřednictvím našeho německého partnera Klafs. A na druhou stranu, zbylé produkty z nerezové oceli – velkou jedinečně tvarovanou vířivku, Kneippův chodník a ochlazovací bazének – jsme realizovali skrze naší vlastní výrobu – přes firmu Imaginox.

Ústředním prvkem komerčního wellness je nerezová vířivá vana Imaginox hvězdicového tvaru s designovým přelivným žlabem, který je esteticky skryt pod tmavými dekorativními valounky. Hydromasážní vana je vybavena trubicovými lehátky a lavicemi pro perličkovou masáž až pro 10 osob a zároveň je doplněna několika druhy hydromasážních trysek, které se postarají o naprosté uvolnění celého těla, a to včetně chodidel. Vstupní část vířivky je řešena širokým 4stupňovým schodištěm s integrovaným madlem v jeho středu.

Pro milovníky saunování je zde hned 5 typů saun a parních kabin firmy Klafs. Finská sauna s topným systémem MAJUS, vnitřním hemlockovým obložením a lavicemi ze dřeva abachi, hned vedle Sanarium s podlavicovými kamny BONATHERM a nepřímým osvětlením zádových opěrek SunSet. Na protilehlé stěně se rozprostírají tři různé parní lázně – aroma kabina s fialovou mozaikou a vytápěnou podlahou, vedle parní kabina obložená mozaikou v červené barvě s vytápěnými lavicemi a půlkulatým stropem s hvězdným nebem, a hned ve vedlejším prostoru solná kabina s dvoustupňovým stropem, taktéž vytápěnými lavicemi a dekorativní solnou stěnou.

Ke zchlazení po saunování se návštěvníkům nabízí několik možností. Nerezový ochlazovací bazének Imaginox o rozměru 1,7 x 1,3 x 1,1 metru se schodištěm a přelivným žlabem na jedné straně, dále automatický výrobník ledu Klafs, který jsme dodali včetně podstavce, nádoby na led i vrchního komínu a vyjma toho se mohou klienti 3PLE centra ochladit i pomocí závěsného ochlazovacího vědra a několika sprchových koutů.

Další ozdravnou proceduru si klienti mohou dopřát skrze Kneippův chodník Imaginox. Jeho elegantní nerezové provedení se šesti nádržkami je doplněno barevným osvětlením symbolizující teploty vody a dále podélným nerezovým madlem v jeho středu. Posledními produkty, které jsme do veřejného wellness dodávali bylo 5 vyhřívaných akrylátových lehátek firmy Klafs s mozaikovým obložením, která jsou elektricky nahřívána.

Líbí se vám tato naše realizace a rádi byste se o naší nabídce dozvěděli více? Kontaktujte nás a navštivte náš showroom – rádi se vám budeme věnovat! Pro inspiraci sledujte náš Facebook a Instagram!