Zpět na reference

Výstřední, originální, osobitá – vířivka Maxxus

Výstřední, originální, osobitá – vířivka Maxxus

Nechcete obyčejnou vířivku, kterou má kde kdo? Máte rádi výstřední věci?
V tom případě by vás měla okouzlit právě naše nedávná realizace vířivé vany Maxxus 880 amerického výrobce Sundance Spas. Venkovní instalace je ozvláštněna jednak neobvyklým umístěním televize v bezprostřední blízkosti vany, tak osazením obvodu vany dřevěným schodištěm s barevným osvětlením.

Vířivka Maxxus je jedním z nejprodávanějších modelů a nabízí prostor až pro 6 dospělých osob. Tento model disponuje těmi nejlepšími vlastnostmi – právě její nízký profil usnadňuje bezpečný vstup a výstup z vany. Navíc díky skleněnému dotykovému displeji i-Touch je snadno ovladatelná a je kompatibilní s aplikací SunSmart®. Ta umožňuje spouštění a ovládání vířivé vany odkudkoliv a kdykoliv během dne.

Součástí vířivky Maxxus je zákazníky nejoblíbenější sedátko Accu-Ssage Therapy Seat s 14 akupresurními tryskami pečující o vaši šíji, záda, boky, lýtka a zápěstí za hlubokého vnoru ve vodě. Další velmi oblíbené odpočívadlo Lounge Seat je vytvarováno s ohledem na komfort při pozici v leže. Toto lehátko pečuje intenzivním prouděním o vaše záda, nohy a chodidla, a současně zvyšuje pocit uvolnění jemnou bublinkovou masáží v oblasti boků.

Kromě precizně vyvinutých masážních sedátek je výrobce Sundance Spas výjimečný unikátní technologií trysek Fluidix, které uvádějí vodu do oscilačního pohybu bez použití pohyblivých částí. Skrze to nedochází k takovému opotřebení jako u běžných trysek. Současně si může uživatel dopřát aromaterapii, kdy je tryskami společně s proudem vody vstřikována vůně SunScent. Další výhodou vířivky Maxxus je výkonná horizontální filtrace Microclean s technologií Clearray, díky které se udržuje voda průzračně čistá.
Uvažujete o koupi vířivky? Obraťte se na nás!