Zpět na reference

Vnitřní betonový bazén v privátním wellness ve stylu „la provence“

Vnitřní betonový bazén v privátním wellness ve stylu „la provence“

Součástí krásného rodinného domu zařízeného ve venkovském stylu „la provence“ je také privátní wellness se saunou, ochlazovací kádí a naším betonovým bazénem. Prostorná místnost s vysokým stropem zkrášleným rustikálními dřevěnými krovy, velká francouzská okna s tradiční meziskelní mřížkou, která jsou umístěna tak, aby nenarušovala soukromí, ale zároveň aby přinášela do místnosti dostatek denního světla – zkrátka ideální prostor pro realizaci rodinného wellness!

Naším úkolem byla realizace betonového bazénu o rozměrech 3 x 7 metru se skimmerovou filtrační technologií. Vzhledem ke zvolenému designu místnosti jsme se i v případě obkladu bazénu drželi klasického stylu, kdy si klient vybral světle modré keramické obložení s kontrastním tmavým lemováním po okraji bazénu.

Vstup do bazénu je řešen nerezovým žebříkem, který je situován ve vyvýšené části bazénu – kdy se hloubka bazénu postupně snižuje až do hloubky 1,9 metru. Takto sníženého prostoru bylo docíleno především v souvislosti se zde umístěným protiproudem Hugo Lahme, který slouží majitelům ke kondičnímu plavání.

Bazén je dále vybaven dvěma světelnými reflektory WIBRE, UV sterilizátorem SPECKTRUM pro dokonalou čistotu vody a automatickým dávkovačem bazénové chemie ASEKO. Uvažujete o stavbě vlastního wellness nebo bazénu? Kontaktujte nás a nechte si zdarma zaslat katalog s naší nabídkou přímo k vám domů! Líbí se vám naše realizace? Sledujte nás na Instagramu, kam pravidelně přidáváme fotografie našich realizací!