Zpět na reference

Vířivka SUNDANCE SPAS na terase vilového domu

Vířivka SUNDANCE SPAS na terase vilového domu

V této realizaci jsme umisťovali vířivou vanu Capri řady 880 výrobce Sundance Spas na terasu nově zrekonstruovaného vilového domu ve Starých Splavech. Krásné okolní krajiny Libereckého kraje s výhledem na Máchovo jezero skvěle využívá prosklený prostor designové architektury včetně vířivky, která je před ním situována.

Hydromasážní vana Capri se svými rozměry 176 x 209 x 78 cm a místem pro 3 osoby patří k menším vířivkám, což se ale neodráží na jejím vybavení a účinnosti masáže. V kompaktním prostoru vířivé vany a na jejích masážních sedadlech jsou zabudovány trysky Fluidix, které uvádějí vodu do oscilačního pohybu bez použití pohyblivých částí – díky čemuž je zaručena dlouhá životnost vířivky. Kromě intenzivní akupresurní masáže na sedadle Accu-Ssage si klienti mohou dopřát také jemnou perličkovou masáž, v případě zájmu obohacenou o aromaterapii.

Vnější obložení vířivky Capri si zákazníci vybrali v hnědém provedení SunStrong Mahagon a pro vnitřní akrylátovou skořepinu zvolili platinovou barvu. Design hydromasážní vany je navíc doplněn osvětlením exteriéru, podvodními světly, podsvícenými ovladači a vodopádem. Co se týká čistoty vody – tu obstarává výkonná filtrační UV technologie a horizontální filtr MicroClean Ultra. Líbí se vám tato venkovní realizace a uvažujete o koupi vlastní vířivé vany? Nechte si zdarma zaslat náš katalog a kontaktujte naše obchodní zástupce!