Zpět na reference

Vířivka Optima v panenské přírodě Malé Fatry

Vířivka Optima v panenské přírodě Malé Fatry

Sednete si do horké vířivky, necháte se masírovat a užíváte si se svou drahou polovičkou nádherný výhled do lesnaté krajiny. Přesně s takovým záměrem k nám přišel majitel nově vybudované horské chaty, která se nachází v těsné blízkosti Národního parku Malá Fatra na Slovensku. Tradiční styl luxusní dřevostavby kombinuje přírodní materiály, kdy čelní stěnu budovy lemuje dřevěná terasa, v jejíž snížené části je vestavěna vířivá vana Optima amerického výrobce Sundance Spas.

Čtvercová vířivka Optima řady 880 o rozměrech 2,26 x 2,26 x 0,96 metru nabízí prostor až pro 7 dospělých osob, přičemž každé sedadlo má jiné hydromasážní účinky. Například terapeutické sedadlo Accu-Ssage zajišťuje hloubkovou celotělovou regeneraci díky 14 akupresurním tryskám, které účinně působí v oblasti vaší šíje, zad, boků, lýtek a zápěstí.

Vířivá vana Optima je vybavena 47 hydromasážními a 14 vzduchovými tryskami Fluidix, které uvádějí vodu do oscilačního pohybu bez použití pohyblivých částí. Zároveň je vana doplněna osvětleným vodopádem, madly pro pohodlný vstup a výstup z vany, a také Clearray UV-C technologií s horizontálním filtrem, jež se starají o čistotu vody.

Vzhledem k šedé barvě dřevěného obložení terasy se klient rozhodl pro platinovou barvu skořepiny, která působí velmi decentně a nenápadně. Líbí se vám tato realizace a rádi byste si prohlédli náš katalog vířivek Sundance Spas? Napište nám a my vám jej rádi zdarma zašleme přímo k vám domů!