Zpět na reference

Vířivka CAMEO, sauna CHARISMA a solární louka

Vířivka CAMEO, sauna CHARISMA a solární louka

V krásném soukromém wellness nedaleko Prahy jsme instalovali hned tři naše produkty – jedinečně tvarovanou saunu CHARISMA s navazujícím sprchovým koutem a prémiovou vířivou vanu CAMEO řady 880 a nerezovou solární louku s třemi zářiči KLAFS. Dominantním materiálem použitým v relaxační místnosti je vínově zbarvené třešňové dřevo, které jsme využili i pro vnější dýhové obložení saunové kabiny.

Sauna Charisma německého výrobce Klafs s rozměry 2,2 x 2,6 x 2,2 metru je typická svou výrazně předsunutou vstupní částí s prosklenými dveřmi a mohutným dřevěný madlem. Atypicky zaoblený tvar saunové kabiny se stáčí a pozvolna přechází do navazujícího sprchového koutu, který je taktéž součástí modelu. Vnější obložení je navíc doplněno vestavěným úložným systémem se třemi poličkami, závěsným držadlem a třemi integrovanými podlouhlými okny.

Pro vnitřní obložení stěn jsme použili dřevo hemlock typu softline a pro ergonomicky tvarované lavice jsme zvolili nejčastěji používané dřevo abachi vrby africké. Designovým prvkem vnitřku kabiny je designový vyklenutý strop trychtýřového tvaru s elegantně řešeným osvětlení a směrem k jeho středu paprsčitě se sbíhajícími spárami. Uvolněnou atmosféru při saunování navíc umocňuje příjemné podsvětlení zádových opěrek SunSet, které je mezi našimi klienty zvláště oblíbené.

Topným systémem modelu Charisma jsouv tomto případě podlavicová kamna Bonatherm se 100 kg lávových kamenů exkluzivně vybavenými funkcí Sanarium s volitelnými pěti programy saunování. Součástí modelu je také přiléhající sprchový kout obložený skleněnou mozaikou barevně korespondující s designem místnosti, vybavený horní sprchou, sprchovou hlavicí, ruční sprchou, sprchovým držákem a hadicí vysoké kvality.

Druhým produktem, který jsme pro našeho klienta dodávali byla vířivá vana Cameo prémiové řady 880 amerického výrobce Sundance Spas, která se svými rozměry 226 x 226 x 95 cm nabízí prostor až pro šest dospělých osob. Pět různých masážních sedátek a jedno lehátko jsou vybaveny devíti druhy hydromasážních trysek a relaxační perličkovou masáží. Tento zákazník si vybral model Cameo se skořepinou v barvě platinum, vnějším obložím mahagon a termoizolačním krytem v provedení Vinyl Duetto.

V neposlední řadě je součástí tohoto privátního wellness také nerezová solární louka Klafs o rozměrech 0,6 x 2 x 0,25 metru se třemi zářiči o výkonu 2700 W. Jedinečná technologie solární louky vstřebává do lidského těla vitamín D, díky čemuž můžete při pravidelném užívání docílit opálené pokožky. Líbí se vám tato realizace a rádi byste se dozvěděli více informací o naší nabídce wellness produktů? Navštivte nás, anebo si nechte zdarma zaslat naše katalogy přímo k vám domů! Inspiraci hledejte na našem instagramu aquamarinespacz!