Zpět na reference

Vířivá vana Sundance Spas v přístřešku zahradní domku

Vířivá vana Sundance Spas v přístřešku zahradní domku

Relaxace za každého počasí, naprosté soukromí a krásný výhled do zahrady. Přesně takové přání měli i naši klienti, kteří si vybrali model MARIN z prémiové řady 880 Sundance Spas. I přes venkovní umístění vířivé vany se mohou její majitelé koupat i při nepříznivém počasí, bouřce či vánici, a užívat si ničím nerušenou masáž v horké vodě, a to díky umístění v dřevěném přístřešku multifunkčního zahradního domku.

Model MARIN o rozměru 1,91 x 2,31 x 0,86 metru je vybaven 45 hydromasážními a 4 vzduchovými tryskami, třemi masážními sedadly, jedním lehátkem a jedním odpočinkovým místem bez masáží. Každé místo je navíc doplněno opěrkou hlavy a ovladačem masáží, díky kterým si každý může užívat individuální masáž za naprostého pohodlí.

Z široké nabídky barevných kombinací si rodina vybrala skořepinu Monaco a pro vnější obložení barvu Mahagon. O čistotu vody se stará pokročilá technologie MicroClean Ultra složená z horizontálně uloženého kartušového filtr a UV lampy CLEARRAY UV-C, která snižuje spotřebu chemie. Přemýšlíte o pořízení vířivky? Obraťte se na nás – rádi vám poradíme s výběrem!