Zpět na reference

„Vesmírný“ design rodinného wellness

„Vesmírný“ design rodinného wellness

Vysoký strop vymodelovaný do nepravidelných vln připomínající oblohu polární noci. Světelná hra promítající se na stropě a odrážející se od vodní hladiny. Ostře řezané rysy nerezového bazénu a na druhou stranu volba jemných pastelových barev. Tento prostor je reálným důkazem něčeho nadpozemsky krásného, vyváženého a zároveň extravagantního. „Vesmírný“ styl tohoto rodinného wellness je umocněn i dalšími designovými prvky – hvězdným nebem integrovaným ve stropě sauny, bodovými světly umístěnými v podlaze podél bazénu a decentním potiskem na skleněné stěně pomyslně oddělující relaxační místnost od sousedící posilovny.

Luxusní wellness si žádá i prémiových produktů. Prvním produktem, který jsme pro našeho pražského klienta dodávali byl přelivný nerezový bazén Imaginox o rozměrech 7,5 x 3 x 1,4 metru s rovným rohovým schodištěm, podvodním osvětlením, automatickou lamelou a dvoutryskovým protiproudem Fluovo. Vzhledem ke zvolené přelivné filtrační technologii jsme vybavili plastovou přelivnou mřížkou šedé barvy rámovanou nerezovými lištami, a dále také dvěma UV lampami a výměníkem tepla sloužícím k ohřevu vody.

Druhým námi zprostředkovaným produktem je sauna Klafs, kdy se náš klient rozhodl pro moderní model Lounge Q s celoskleněnou čelní stěnou a hemlockovými panely. Do saunové kabiny o rozměrech 2,16 x 2,4x 2,1 metru jsme instalovali dvě nad sebou ležící lavice ze dřeva Abachi, za které jsme ukryli podlavicová kamna Bonatherm s Aquapanelem umožňujícím snadné polévání saunových kamenů. Design sauny je podtržen světelnými doplňky – hvězdným nebem Polar a zaopěrkovým LED osvětlením SunSet.

Líbí se vám tato realizace a přáli byste se dozvědět více informací o naší nabídce? Přečtěte si naše seriály o výběru bazénu a volbě sauny, anebo nám zavolejte a domluvte si schůzku – rádi se vám budeme věnovat!