Zpět na reference

Venkovní wellness v zahradě prvorepublikové vily v Praze

Venkovní wellness v zahradě prvorepublikové vily v Praze

Každý, pro koho je zahrada nejlepším útočištěm, se bezesporu zasní nad touto venkovní realizací.  Pro soukromého majitele jsme zhotovili privátní wellness v zahradě prvorepublikové vily v Praze. Součástí venkovní relaxační zóny je zahradní domek s vestavěnou saunou KLAFS, nerezová sprcha a nerezový přelivný bazén IMAGINOX, doplněný o příjemné posezení ve stínu stromů. Privátní wellness tak v zahradě vytváří zákoutí pro odpočinek a regeneraci na čerstvém vzduchu.

Ve spolupráci s naším partnerem IMAGINOX jsme pro toto venkovní wellness realizovali nerezový bazén s přelivem. Bazén o rozměrech 6,5 m x 3,5 m je vybaven rohovým schodištěm doplněným o odpočinkové lavice a solárním PVC lamelovým zakrytím v modré barvě. Schránka roletového zakrytí je ukrytá uvnitř bazénu a nikterak nenarušuje výhled do zahrady.

Bazén je součástí venkovní relaxační zóny, do které jsme dodali také zahradní domek s vestavěnou saunovou kabinou KLAFS PREMIUM. Domek je téměř celý postaven ze dřeva a svým designem nenarušuje přírodní charakter zahrady. Skládá se z prosklené vstupní místnosti s pohodlným posezením za posuvnými dveřmi a z multifunkční sauny PREMIUM o rozměrech 2,0 x 2,5 x 2,16 m. To vše v kvalitním dřevěném obložení Hemlock.

Chcete-li i vy na své zahradě vytvořit zákoutí klidu a odpočinku s privátním wellness, neváhejte nás kontaktovat nebo navštivte náš showroom ve Vrchotových Janovicích, kde si budete moci naše produkty prohlédnout a vyzkoušet na vlastní kůži.