Zpět na reference

Venkovní vířivka Cameo zapuštěná do terasy

Venkovní vířivka Cameo zapuštěná do terasy

V nově vybudované zástavbě nedaleko Žiliny najdete krásné moderní domy – a právě k jednomu z nich jsme instalovali prémiovou vířivou vanu Cameo řady 880 výrobce Sundance Spas. Na přání zákazníka jsme hydromasážní vanu vestavěli do přilehlé dřevěné terasy, která je situována u zadního vchodu domu do zahrady. Díky kvalitním použitým materiálům, inovovanému filtračnímu systému a nadstandardnímu zateplení si náš zákazník může užívat vodní terapii 12 měsíců v roce – ať už za slunečného letního počasí, tak za mrazivých zimních dnů!

Zákazníky nejoblíbenější model Cameo s rozměry 2,26 x 2,26 metru a hloubkou 95 centimetrů nabízí prostor až pro 6 dospělých osob. Jedním z pěti masážních sedadel je Accu-Ssage Therapy Seat, v kterém si náš klient může dopřávat uvolnění celého těla za hlubokého ponoření ve vodě díky 14 akupresurním tryskám zacíleným na šíji, záda, boky, lýtka a zápěstí.

Druhým zvláště oblíbeným hydroterapeutickým odpočívadlem je sedátko Intelli-Jet, které si poradí s bolestmi zad a šíje pomocí intenzivního tlaku z trysek. Masáž v horké lázni si navíc můžete zpříjemnit aromaterapií – stačí zmáčknout tlačítko a příjemná vůně SunScents bude vstřikována společně s jemným prouděním zacíleným na boky.

Po celé ploše vířivé vany Cameo je instalováno 54 hydromasážních a 6 vzduchových trysek Fluidix, které uvádějí vodu do oscilačního pohybu bez použití pohyblivých částí, díky čemuž se výrazně prodlužuje životnost vířivky. Vyberte si model Cameo v jedné z deseti barevných provedení skořepiny a v jednom ze 4 vnějších obložení tak, aby vířivka dokonale zapadla do okolního prostředí, v kterém se bude nacházet. Pro více informací navštivte náš showroom a kontaktujte našeho obchodního zástupce!