Zpět na reference

Venkovní sauna domek

Venkovní sauna domek

Pro klienta ve Středních Čechách jsme do moderního zahradního domku realizovali saunu Klafs Premium. Venkovní sauny jsou velmi oblíbené hned z několika důvodů: není zapotřebí si vyhradit prostor v interiéru domu, poskytuje vám výhled do zahrady a v zimě se můžete zchladit přírodní cestou – jednoduše skočíte do sněhu či bazénu! A právě s touto myšlenkou nás oslovil i tento zákazník, který si zahradní domek navíc vybavil relaxační zónou s proskleným průhledem do zahrady.

Na míru vyrobenou saunu Klafs Premium o rozměrech 2,1 x 2,4 x 2,2 metry jsme integrovali do předpřipraveného prostoru v zadní části sauna domku. Interiér sauny je obložen světlým bezsukovým dřevem jedlovce kanadského a dále je vybaven podlavicovými kamny Bonatherm a doplňkovou funkcí Color Therapy – barevným osvětlením, které si klient může libovolně nastavit dle své nálady a podpořit jím uklidňující atmosféru při saunování.

Sauna je od předsíně s posezením oddělena dveřmi a dále prosklenou vstupní částí, která kabině poskytuje přírodní světlo včetně výhledu do zahrady, nikoli však na úkor soukromí či úniku horkého vzduchu. Uvažujete o stavbě sauny a líbila by se vám také venkovní sauna? Kontaktujte nás a my vám rádi nabídneme typizované sauna domky německého výrobce Klafs, anebo vám navrhneme saunu zcela na míru dle prostoru vašeho zahradního domku!