Zpět na reference

Venkovní nerezový bazén IMAGINOX pro rodinnou terasu

Venkovní nerezový bazén IMAGINOX pro rodinnou terasu

V dnešním článku vám chceme představit venkovní bazén IMAGINOX, který jsme realizovali pro zahradní terasu rodinného domu nedaleko Prahy. Nerezový bazén je součástí odpočinkové zóny s venkovní kuchyní zakrytou pergolou, ve které si rodina může užívat příjemně strávené chvíle volného času.

Nerezový bazén IMAGINOX obdélníkového tvaru upoutá na první pohled širokým vstupním schodištěm se čtyřmi stupni. Svými liniemi a dispozicí perfektně doplňuje uspořádání terasy s jednoduchou geometrickou pergolou. Bazén je přelivový s rozměry 7 x 3,5 m a hloubkou 1,35 m po celé délce.

Pro dno a stupně schodiště klient zvolil úpravu nerezového povrchu kruhovým nopováním. Bazén dále disponuje bílým LED osvětlením od značky Wibre a nerezovou mřížkou zakrývající přelivový žlab. Venkovní wellness zónu doplňuje nerezová solární sprcha, která slouží k osprchování před koupelí v bazénu či jen k příjemnému ochlazení.

Bazén chrání posuvné zakrytí, které majiteli šetří čas trávený údržbou bazénu a prodlužuje koupací sezónu. Posuvné bazénové zakrytí je k dostání v několika provedení o různých výškách a tvaru klenby. Může sloužit jako praktický kryt vodní hladiny, anebo zastřešovat celý prostor bazénu tak, že se pod ním stále můžete koupat. Prohlédněte si naši nabídku posuvných bazénových zastřešení a vyberte si to pravé pro váš bazén.