Zpět na reference

Malá sauna pro privátní prostory

Malá sauna pro privátní prostory

SMARTSAUNu Klafs pro 1 až 2 dospělé osoby jsme realizovali do rodinného domu v Libereckém kraji. I přes omezený prostor se nám podařilo umístit saunu do relaxační místnosti tak, aby splňovala jak praktické, estetické, tak funkční požadavky. Vnější atypické obložení sauny bylo vyrobeno pro zákazníka na míru, tak aby korespondovalo s designem skříňky pod umyvadlem. Interiér sauny je osazen robustním bezsukovým dřevem hemlock jedlovce kanadského.

Dále je sauna vybavena ovládacím systémem SL 033, který se postará o bezpečnost při užívání díky funkcí automatického vypínání po 4 hodinách nahřívání a ochranou proti přehřátí i úniku vody. SMARTSAUNu si navíc zákazník může sestavit vlastnoručně díky předmontované technice, kdy ji stačí následně jen jednoduše zapojit do zásuvky.

Nemáte k dispozici velký prostor, ale i přesto si přejete vybudovat krásné místo odpočinku se saunou? My vám s vaší realizací rádi poradíme! Sauny Klafs se dají přizpůsobit téměř jakémukoli rozměru. Kontaktujte naše obchodní zástupce a nechte si zdarma zaslat náš katalog saun přímo k vám domů!