Zpět na reference

Sklolaminátový bazén Riviera Pool D-Line a vířivka Maxxus

Sklolaminátový bazén Riviera Pool D-Line a vířivka Maxxus

Prostorná zahrada rodinného domu v Teplicích přímo vybízela ke stavbě bazénu – potažmo vířivky. A proto jsme se na přání zákazníka pustili do budování krásné relaxační zóny. Vzhledem k tomu, že design realizace bývá v případě našich projektů na prvních místech, dali jsme si při výběru jednotlivých výrobků záležet, aby spolu korepondovali i z estetického hlediska. Klient si vybral typizovaný sklolaminátový bazén Linear XL modelu D-Line německého výrobce Riviera Pool a dále velkou akrylátovou vířivku Maxxus americké firmy Sundance Spas.

Bazén Riviera Pool o rozměrech 11,4 x 4,7 x 1,5 metrů je umístěný v dolní části dřevěné terasy. Rozsáhlá vstupní část bazénu ve tvaru písmene „U“ nabízí pohodlný vstup a výstup z vody a zároveň je koncipována coby odpočinková plocha se zabudovanými masážními tryskami. Ovšem ani sportovní nadšenci nepřijdou zkrátka – bazén nabízí dostatečně velký prostor i pro kondiční plavání navíc podpořený výkonným protiproudem.

Čistota vody je obstarávána automatickou chemizací s UV lampami, které snižují dávkování chemie pouze na 10-20 % běžného množství a současně udržují vodu perfektně čistou – bez bakterií, virů a ostatních jednoduchých organismů. Dále je skimmerový bazén doplněn o automatickou solární lamelu zabudovanou za konstrukcí bazénu, a tepelné čerpadlo, které během krátké doby za horkých slunečních dní ohřejí vodu na vámi zvolenou teplotu.

Dalším produktem, který jsme pro čtyřčlennou rodinu dodávali, byla vířivka Maxxus řady 880 s místem až pro 6 dospělých osob integrovaná do vyvýšené dřevěné podesty. Tento model hydromasážní vany je vybaven prémiovým vybavením od osvětlených madel usnadňujících vstup a výstup z vody až po rozmanitý výběr trysek Fluidix – 65 hydromasážních a 6 vzduchových – rozmístěných po rozmanitých sedátkách. A co víc, ovládání funkcí včetně pravidelné údržby je velmi snadné a nikterak časově náročné. Plánujete realizaci vlastní relaxační zóny na vaší zahradě? Kontaktujte nás i vy!