Zpět na reference

Sauna s hvězdným nebem a vířivka zapuštěná v odpočívadle

Sauna s hvězdným nebem a vířivka zapuštěná v odpočívadle

V tomto moderním a zároveň velmi decentním projektu privátního wellness ve Špindlerově Mlýně jsme realizovali vestavěnou saunu Lounge Klafs s prosklením a vířivou vanu Marin řady 880 Sundance Spas ukotvenou v dřevěné podestě navazujícího odpočívadla. Relaxační místnost je koncipována do dvou částí, u vstupu se nachází odpočinková část se saunou a v druhé vířivá vana s odpočívadlem, umyvadlem a sprchou.

V přední části místnosti jsme integrovali saunu Lounge Klafs o rozměrech 2,4 x 2,4 metrů s podlavicovými kamny Bonatherm. Dominantou této sauny jsou jednak dvě prosklené stěny, které poskytují plně otevřený výhled do místnosti, a jednak hvězdné nebe – drobná světélka zabudovaná do stropu sauny, které vytvářejí velmi uvolněnou a romantickou atmosféru. Součástí sauny je také osvětlení, podsvícení ergonomicky tvarovaných opěrek a stolička pro snadný přístup na lavice.

Druhým produktem, který jsme pro klientku dodávali, byla hydromasážní vana Marin řady 880 renomovaného amerického výrobce Sundance Spas. Vířivka Marin se svými rozměry 1,91 x 2,31 x 0,84 metrů nabízí místo až pro 5 dospělých osob, kdy nabízí tři různá masážní sedadla a jedno lehátko, které se zaměřují na masáž akupresurních bodů celého těla. Vířivá vana je zasazena do dřevěného rámu navazujícího odpočívadla, díky čemuž celá realizace působí jednotným a velmi elegantním dojmem.

Líbí se vám tento projekt? Navštivte náš showroom a nechte si zdarma zaslat naše katalogy přímo k vám domů! Více informací o vířivkách a saunách naleznete zde.